Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 933
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Czy Manueli i Leandro uda się uwolnić zamkniętego w chatce Germana?

"Akacjowa 38" to uwielbiany przez polskich widzów serial produkcji hiszpańskiej. Kolejne odcinki telenoweli przyciągają przed telewizory mnóstwo fanów. Co wydarzy się w odcinkach 231-234? Telewidzowie nie będą mogli narzekać na brak akcji. Czy Leandro i Manuela uratują Germana? Sprawdź nasze streszczenia!

"Akacjowa 38" to hiszpański serial telewizyjny emitowany w Polsce od początku tego roku. Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem telewidzów, którzy z zapartym tchem zaczęli śledzić poczynania swoich ulubionych bohaterów. O czym opowiada serial "Akacjowa 38"? Fabuła obraca się wokół matki i córki, które wskutek traumatycznych wydarzeń uciekają ze swojego miejsca zamieszkania, zmieniają tożsamość i zatrudniają się jako służba w pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie.

Reklama

"Akacjowa 38": Odcinek 231 – streszczenie. Casilda pada ofiarą żartu

Casilda rzuca pracę u państwa Hidalgo. Wszystko przez to, że Victor i Servando wmówili jej, że wygrała na loterii. Pablo wpada na pomysł, jak wyciągnąć od Manueli informacje na temat położenia willi, w której przetrzymywany jest German. 

Casilda dowiaduje się, że wygrana na loterii była żartem. Dziewczynie śni się nietypowy sen związany z mieszkańcami ulicy Akacjowej. 

"Akacjowa 38": Odcinek 232 – streszczenie. Leandro i Manuela chcą uwolnić Germana

Eleonor udaje się zabrać Inocencię z mieszkania Justa. Pod osłoną nocy Leandro pomaga Manueli uciec. Postanawiają udać się do chatki w celu uwolnienia Germana. Justo wpada w szał. 

Tymczasem Pablo trafia do aresztu. Casilda próbuje przekonać państwo Hidalgo, że jej wygrana była tylko żartem. 

"Akacjowa 38": Odcinek 233 – streszczenie. German żyje

Jesus Guerra szantażuje Celię. Manueli udaje się odnaleźć Germana. Mężczyzna jest w bardzo złym stanie, ale żyje. 

Tymczasem Ramón, Felipe i Maximiliano rozmawiają na temat nadchodzącego nowego roku. Mężczyźni zastanawiają się, co ich czeka. Okazuje się, że ich przepowiednie mocno się od siebie różnią. 

"Akacjowa 38": Odcinek 234 – streszczenie. Manuela i Leandro uwalniają Germana z chatki

Manuela i Leandro uwalniają Germana. Na miejscu pojawia się Justo i zdaje sobie sprawę z tego, że się spóźnił. Cayetana traci do niego zaufanie. Kobieta uważa, że może on zaszkodzić jej planom.

Victor i Trini organizują w Deliciozię przyjęcie z okazji pożegnania starego roku. Praktykowane są związane z tym wydarzeniem zwyczaje. W związku z przywitaniem nowego roku, mieszkańcy Madrytu jedzą o północy 12 winogron.

"Akacjowa 38": Odc. 231-234. Gdzie i kiedy oglądać?

"Akacjowa 38" to serial, który widzowie mogą oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 na antenie TVP 2. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 231-234? Poniżej lista: 

  • odcinek 231 – emisja w środę 15 listopada o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 232 – emisja w czwartek 16 listopada o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 233 – emisja w piątek 17 listopada o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 234 – emisja w sobotę 18 listopada o godzinie 18:45 na TVP 2

Powtórki serialu "Akacjowa 38" można oglądać na kanale TVP 2 o godzinie 13:45. Wszystkie odcinki są dostępne na platformie TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj też:

"Akacjowa 38": Leonor i Pablo biorą ślub. Czy German ucieknie z chaty?

"Akacjowa 38": Tajemnicze zniknięcie Germana. Leonor jest zrozpaczona po rozstaniu z Pablem

"Akacjowa 38": Rozprawa nie przebiega po myśli Germana. Juliana powraca z podróży

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy