Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 933
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Rozprawa nie przebiega po myśli Germana. Juliana powraca z podróży

"Akacjowa 38" to serial niezwykle lubiany przez polskich widzów. Hiszpańska produkcja jest emitowana w Polsce od początku tego roku i zdobyła uznanie wielu osób. Co wydarzy się w odcinkach 210-213? Casilda będzie zeznawać w sądzie, a Juliana powróci z podróży. Sprawdź nasze streszczenia!

"Akacjowa 38" to hiszpański serial kostiumowy, którego pierwszy odcinek w Hiszpanii został wyemitowany 15 kwietnia 2015 roku. Polscy telewidzowie mogą śledzić poczynania bohaterów z ulicy Akacjowej od początku tego roku. O czym jest serial "Akacjowa 38"? Fabuła obraca się wokół Carmen i jej matki, które wskutek tragicznych wydarzeń z przeszłości zmieniają tożsamość i zatrudniają się jako pokojówki w pensjonacie przy ulicy Akacjowej.

"Akacjowa 38" odcinek 210. - streszczenie

Casilda zeznaje w sądzie przeciwko Germanowi. Mówi, że mężczyzna życzył swojej żonie śmierci, czego świadkiem była Ursula. Don Felipe decyduje się wezwać na świadka Leonor. 

Reklama

Cayetana zaprasza na kiermasz osobistości z wyższych sfer. Wśród nich znajdują się również politycy. Z kolei Juliana wraca z podróży. 

"Akacjowa 38" odcinek 211. - streszczenie

Don Jesus Guerra jest oczarowany Celią. Podczas kiermaszu, mężczyzna decyduje się pomóc w osiągnięciu celu. Udaje się zebrać 10000 peset.

Wezwana na świadka Leonor zeznaje, że widziała Ursulę z okna pensjonatu. Przebywała tam wówczas z Pablem. Oskarżyciel Fonseca zadaje pytania w taki sposób, że jednocześnie stawia kobietę w złym świetle. 

Juliana rozmawia z Leandro. Kobieta mówi mu, że nie zamierza wyjść za don Ińiga. Współpracownik Ursuli, Felix, zostaje zamordowany. 

"Akacjowa 38" odcinek 212. - streszczenie

Celia organizuje kolację charytatywną. Felipe wyjawia Germanowi, że współpracował z Cayetaną, by go pogrążyć. Kobieta oddaje prawnikowi mieszkanie. 

Przed sądem staje również Manuela, która pragnie, by German został oczyszczony z zarzutów. Kobieta mówi, że darzyła go uczuciem. 

"Akacjowa 38" odcinek 213. - streszczenie

Podczas rozprawy oskarżyciel czyta treść listu Germana. Mężczyzna rzekomo pisze w nim, że pobił swoją żonę. Manuela i German twierdzą, że został on sfałszowany. 

Felipe decyduje się na wygłoszenie mowy końcowej. Mężczyzna mówi o niewiarygodnych zeznaniach Ursuli. Dodatkowo przyznaje, że o winie Germana mogą świadczyć jedynie poszlaki. 

"Akacjowa 38" odcinek 210. - 213. - gdzie i kiedy oglądać?

Telewidzowie śledzący losy bohaterów serialu "Akacjowa 38" mogą oglądać produkcję na antenie TVP2, od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45. Kiedy odbędzie się emisja nowych odcinków? Poniżej lista: 

  • odcinek 210. - 21 października w sobotę; 
  • odcinek 211. - 23 października w poniedziałek; 
  • odcinek 212. - 24 października we wtorek; 
  • odcinek 213. - 25 października w środę. 

Powtórki poszczególnych odcinków są emitowane w TVP2 następnego dnia o godzinie 13:15. Fani serialu mogą oglądać "Akacjową 38" również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj też:

"Akacjowa 38": Poważna rozmowa Manueli i Leonardo z Ursulą o sprawie sądowej

"Akacjowa 38": Manuela traci pracę. German wychodzi na wolność

"Akacjowa 38": Czy życie Germana jest w niebezpieczeństwie? Carlota i Cayetana szykują intrygi

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy