Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Poważna rozmowa Manueli i Leonardo z Ursulą o sprawie sądowej

Nowe odcinki "Akacjowej 38" skupią się głównie na sprawie sądowej Germana. Manuela zostanie zmuszona przez Justa do składania niekorzystnych zeznań, a Ursuli zostaną postawione pewne warunki do powiedzenia prawdy. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach tego hiszpańskiego serialu? Sprawdź streszczenie od 205. do 209. odcinka.

"Akacjowa 38" to hiszpański serial, w którym poznajemy losy młodej i ciężarnej Carmen żyjącej z agresywnym mężem. Pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu na żonie. Kobieta w akcie samoobrony uderza swojego oprawcę twardym narzędziem w głowę. Z przekonaniem, że mężczyzna nie żyje, Carmen wraz z matką ucieka z miasta

W trakcie ucieczki Carmen rodzi córkę - Inocencię i pozostawia ją w klasztornym przytułku, obiecując sobie, że wróci po dziecko. Carmen i matka zmieniają tożsamość - główna bohaterka przyjmuje imię Manuela. Kobiety zatrudniają się jako pokojówki przy ulicy Akacjowej 38

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 205. - streszczenie

W odcinku 205. "Akacjowej 38" Celia postanowi pomóc mieszkańcom El Hoyo, zakładając dla nich fundację pod nazwą "Nowe Tysiąclecie". Kobieta zorganizuje kiermasz rzeczy, aby zebrać fundusze. Darczyńcami mają być mieszkańcy ulicy Akacjowej. 

W nowym odcinku Leonor zaryzykuje swój honor i przyzna Felipe i Germanowi, że Cayetana została pobita  w dniu randki z Pablem w pensjonacie. Dodatkowo powie o wejściu Urusli do mordowni "El Lobo" z podejrzanym mężczyzną. Z kolei Manuela uprzedzi Germana o składaniu zeznań na jego niekorzyść ze względu na przymus ze strony Justa. 

"Akacjowa 38" odcinek 206. - streszczenie

W odcinku 206. "Akacjowej 38" Felipe zacznie sprzeciwiać się Cayetanie, jednak szantaż kobiety szybko zmieni jego zachowanie. Susana przyniesie róże rzeczy na kiermasz Celii. Leonardo będzie pod wrażeniem hojności matki. 

W kolejnym odcinku Leonor dostanie propozycję napisania sztuki, a Ursula zacznie rozdawać bezdomnym rzeczy Manueli. Felix znający tajemnice Ursuli zostanie odnaleziony przez Germana

"Akacjowa 38" odcinek 207. - streszczenie

W odcinku 207. "Akacjowej 38" Trini odnowi starą skrzyneczkę należącą do matki Marii Luisy, dzięki czemu wywoła wielkie wzruszenie u dziewczyny i bardziej zbliży się do niej. W nowym odcinku Justo pójdzie z Manuelą do Susany, aby ta uszyła suknię. Właśnie wtedy Manuela zacznie rozmawiać z Leonardo o Germanie

W odcinku 207. wszyscy będą zachwycać się telefonem, czyli nowym wynalazkiem. Servando zacznie namawiać Cayetanę, żeby podłączyła sprzęt w portierni. Z kolei Susana zaproponuje Justo, aby zatrudnił do dziecka Ursulę. 

W nowym odcinku "Akacjowej 38" Manuela będzie chciała porozmawiać z Ursulą o przeszłości. Maximiliano dowie się o wykupieniu jego długów przez Cayetanę. 

"Akacjowa 38" odcinek 208. - streszczenie

W odcinku 208. Trini będzie dalej pomagać mieszkańcom El Hoyo, dlatego tym razem urządzi kiermasz w swoim salonie. Manuela i Leonardo przeprowadzą poważną rozmowę z Ursulą. Postawią kobiecie pewne warunki do powiedzenia prawdy w sądzie

W nowym odcinku "Akacjowej 38" Rosina postanowi zająć się karierą pisarską córki. Maximiliano będzie miał pretensje do żony o nieruchomości, jednak dzięki niej odzyska słuch. W odcinku 208. Justo i Cayetana rozpoczną romans

"Akacjowa 38" odcinek 109. - streszczenie

W odcinku 209. "Akacjowej 38" Justo zacznie przygotowywać Manuelę do procesu, a German będzie pewny o oczyszczeniu z zarzutów. Na kiermaszu u Trini w salonie nie zjawią się kupujący. 

W nowym odcinku Victor zainstaluje telefon w kwiaciarni. Leonor postanowi urządzić spotkanie literackie. 

"Akacjowa 38" odcinek 205. - 209. - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Akacjowa 38" jest emitowany na antenie TVP2 o godzinie 18:45 od poniedziałku do piątku. Kiedy zatem możemy spodziewać się emisji nowych odcinków? Oto lista:

  • odcinek 205. - 16 października 2023 w poniedziałek;
  • odcinek 206. - 17 października 2023 we wtorek;
  • odcinek 207. - 18 października 2023 w środę;
  • odcinek 208. - 19 października 2023 w czwartek;
  • odcinek 209. - 20 października 2023 w piątek.

Powtórki serialu dostępne są w Telewizji Polskiej następnego dnia o godzinie 13:15. Wszystkie epizody "Akacjowej 38" można nadrobić na platformie streamingowej TVP VOD. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Barwy szczęścia": Odcinki 2851-2855. Wróci i wyruszy na kolejną akcję. Co na to jego żona?

"Teściowie": Ignacy Liss i Julia Wieniawa w drugim sezonie serialu Polsatu

"Dewajtis": odcinek 5 - streszczenie. Gierasimow chce wyciąć dąb!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy