Teściowie
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 31
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Ignacy Liss i Julia Wieniawa w drugim sezonie serialu Polsatu

Trwają prace nad drugim sezonem serialu "Teściowie".

Pierwszy sezon serialu "Teściowie" skupia się wokół rodzinnych relacji wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Poznajemy też ich rodziców, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Nagórscy (Joanna Kurowska, Cezary Pazura) to biznesmeni, posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, którzy marzą o przedsiębiorczym zamożnym zięciu. Ledwoniowe (Jolanta FraszyńskaCezary Kosiński) są zupełnym przeciwieństwem rodziców Andżeliki. To skromni ludzie, bez majątku, a ich aspiracją jest wykształcenie syna. Spotkanie tych dwóch skrajnie odmiennych rodzin prowadzi do lawiny zabawnych sytuacji.

Reklama

W drugim sezonie serialu w głównych rolach widzowie po raz kolejny zobaczą dwójkę niezwykle utalentowanych, przebojowych, młodych aktorów - Julię Wieniawę oraz Ignacego Lissa. Joanna Kurowska i Cezary Pazura wcielą się w małżeństwo Nagórskich, którzy żyją w luksusie i dostatku. Godny byt gwarantuje im ich własna hurtownia warzyw i dojrzewalnia bananów. 

"Wioletta jest osobą delikatną, wycofaną, wrażliwą, czyli taką jak ja. A jaka będzie moja bohaterka naprawdę, okaże się w nadchodzącym sezonie" - żartowała Joanna Kurowska podczas jesiennej konferencji Polsatu. 

"Jestem podobny do swojego bohatera nie tylko z twarzy. Teściem, co prawda jeszcze nie jestem, ale mam pewną radę dla młodych ludzi - pamiętajcie, teściowie są fajni, gdy są majętni. Uczucie przyjdzie z czasem" - żartował Cezary Pazura.

"Teściowie": Julia Wieniawa i Ignacy Liss zakochani

Ich serialowa córka Andżelika (Julia Wieniawa) zakochuje się w Lucjanie Ledwoniu (Ignacy Liss), chłopaku z rodziny, dla której najważniejsze są intelekt i skromność. W rodziców Lucjana wcielają się Cezary Kosiński i Jolanta Fraszyńska. Jak obiecują twórcy - serial powróci z podwójną siłą! 

W życie bohaterów wkradnie się wiele zawirowań, problemów i przeszkód, które wpłyną na ich wspólne życie. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Podczas jednego z dni zdjęciowych na planie pojawił się wybitny aktor z 60-letnim stażem w branży filmowej - Daniel Olbrychski. Jakiego bohatera zagra tym razem?

Widzowie przekonają się już niebawem! Czekamy na pierwszy odcinek, który pojawi się na platformie Polsat Go Box.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial) | Julia Wieniawa | Ignacy Liss
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy