Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 926
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Cayetana podejrzewa Justo. Na Akacjową przybywa królowa

"Akacjowa 38" to niezwykle lubiany hiszpański serial, który zawitał do Polski na początku tego roku. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem w naszym kraju, dzięki czemu nowe epizody ogląda mnóstwo fanów. Co wydarzy się w odcinkach 238-240? Fani "Akacjowej 38" z pewnością nie będą się nudzić. Sprawdź nasze streszczenia!

"Akacjowa 38" to serial produkcji hiszpańskiej, którego premiera miała miejsce w 2015 roku. Polscy telewidzowie mogą go oglądać od początku tego roku. O czym opowiada serial "Akacjowa 38"? Fabuła rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Historia obraca się wokół losów matki i córki, które wskutek dramatycznych przeżyć z przeszłości muszą uciekać ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Obydwie zmieniają tożsamość i zatrudniają się jako służba w pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. 

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 238 – streszczenie. Tano rozpacza po śmierci Gracii

Tano jest zrozpaczony po śmierci Gracii. Manuela i German podejmują decyzję o przeprowadzce. Przenoszą się do ubogiego lokum. Cayetana cieszy się, że udało jej się zrujnować Germana. 

Tymczasem mieszkańcy Akacjowej przygotowują się do odwiedzin królowej. Felipe jest zaskoczony tym, że Jesus Guerra go ignoruje, jednak nie poddaje się. 

"Akacjowa 38" odcinek 239 – streszczenie. Cayetana dostaje zaproszenie od królowej

Cayetana otrzymuje zaproszenie na spotkanie z królową. Maria Luisa pilnie uczy się do egzaminu. Postanawia nie myśleć już o Victorze.

Cayetana wysnuwa pewne podejrzenia co do Justa. Jest przekonana, że mężczyzna coś przed nią ukrywa. Tymczasem przed mieszkaniem Ramona i Trini pojawia się tajemnicza kobieta.

"Akacjowa 38" odcinek 240 – streszczenie. Królowa odwiedza Akacjową

Justo rozmawia z Germanem na temat Cayetany. Mężczyzna obiecuje mu, że postara się znaleźć coś, co pogrąży kobietę. Tymczasem przygotowania do odwiedzin królowej dobiegają końca. 

Królowa przybywa na ulicę Akacjową. Przez chwilę rozmawia z Trini, po czym udaje się na spotkanie z Cayetaną. Okazuje się, że obydwie odnajdują wspólny język. 

"Akacjowa 38" odc. 238-240 – kiedy i gdzie oglądać?

"Akacjowa 38" to serial, który można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 na antenie TVP 2. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 238-240? Poniżej lista: 

  • odcinek 238 – emisja w czwartek 23 listopada na TVP 2
  • odcinek 239 – emisja w piątek 24 listopada na TVP 2
  • odcinek 240 – emisja w sobotę 25 listopada na TVP 2.

Powtórki poszczególnych epizodów są emitowane na kanale TVP 2 o godzinie 13:45. Wszystkie odcinki są dostępne na platformie TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj też:

"Akacjowa 38": Czy Manueli i Leandro uda się uwolnić zamkniętego w chatce Germana?

Akacjowa 38 odc. 235-237. Mieszkańcy świętują Sylwestra, a Justa czekają konsekwencje jego czynów

"Akacjowa 38": Rozprawa nie przebiega po myśli Germana. Juliana powraca z podróży

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy