Acacias 38

Akacjowa 38

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Pablo zostaje aresztowany. W mieście pojawia się Justo

„Akacjowa 38” to nowy serial emitowany w Telewizji Polskiej. Pojawił się na miejsce zakończonego już tytułu – „Zranione ptaki”. Ostatnio Celia podejrzewała coraz mocniej męża o zdradę. Mendes natomiast zajął się sprawą ataku terrorystycznego. Co wydarzy się na Akacjowej w epizodach 21-25?

"Akacjowa 38" pokazuje życie mieszczaństwa po wojnie z 1898 roku. Nie brakuje w nim wątków miłosnych, intryg i skrywanych tajemnic. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach? Kogo ujrzymy na ekranie? Poznajmy streszczenie 21.-25. odcinka "Akacjowej 38".

"Akacjowa 38": odc. 21. Streszczenie i opis odcinka

Inspektor Mendes zajmuje się sprawą ataku terrorystycznego. Rozmawia z Ernestem nieświadomy, że to właśnie on jest sprawcą zdarzenia. Guadalupe liczy, że Pablo zorganizuje dla niej fałszywe dokumenty. Claudio spotyka się z Leonor i imponuje jej swoimi lekturami. Rita otrzymuje pracę w kawiarni. Mało kto wie, że zrobiła to podstępem. Celia dostaje ataków szału. Pablo załatwia dla mamy fałszywe papiery. W trakcie swoich działań zostaje aresztowany.

Reklama

"Akacjowa 38": odc. 22. Streszczenie i opis odcinka

German czeka na spotkanie z Manuelą. Kobieta jednak się nie pojawia, gdyż dowiedziała się o losie swojego brata. Celia zaczyna wpadać w obłęd. Claudio sprzedaje opowiadania Leonor. Ta jednak nie cieszy się swoim sukcesem. Okazuje się bowiem, że jako kobieta nie może podpisać się jako autorka tekstów. Guadalupe pomaga synowi uciec z więzienia.

"Akacjowa 38": odc. 23. Streszczenie i opis odcinka

Manuela wyznaje Germanowi prawdę, że Pablo to jej brat. Leonor ciągle po nocach skupia się na tworzeniu opowiadań. Hermina informuje Felipe, że Celia cały czas korzysta z mikstury otrzymanej od znachorki. Cayetana daje Ricie zadanie. Kobieta ma zaprzyjaźnić się z Casildą. Dzięki temu będzie mogła wyciągnąć informacje o Manueli. Manuela i German znajdują Pabla, który ukrywa się przed organami ścigania.

"Akacjowa 38": odc. 24. Streszczenie i opis odcinka

Pablo pomaga Mendesowi przy sprawie zamachu. Dzięki jego wsparciu Benidet zostaje aresztowany. Manuela całuje się z Germanem w stajni. Kobieta coś do niego czuje. Casilda, wiedząca o uczuciach Manueli rozpowiada o tym Ricie.

Leonor decyduje się na sprzedaż swoich tekstów. Zajmuje się tym Claudio. Kobieta pierwszy raz przynosi do domu pieniądze. Felipe pozbywa się znachorki, przez którą Celia popadła w paranoje. Ta natomiast obiecuje mężowi, że będzie najlepszą żoną na świecie.

"Akacjowa 38": odc. 25. Streszczenie i opis odcinka

Manuela i German jadą konno na wieś. Kobieta cudownie radzi sobie na koniu. Jej partner jednak widzi, że coś ją trapi. Chce poznać przeszłość swojej wybranki. Leonor cieszy się po ujrzeniu swoich opowiadań w gazecie. Wyjaśnia Casildzie, dlaczego nie może być podpisana jako kobieta.

Ernesto wspiera Ramona w kwestiach biznesowych, co niepokoi Trini. Celia z mężem przyjmują Justa i Felipe. Justo opowiada o swoim życiu oraz o tym, że chce odnaleźć żonę oraz teściową.

"Akacjowa 38": odc. 21-25. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Akacjowa 38" emitowany jest od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 21. swoją premierę będzie miał w poniedziałek, 6 lutego o godzinie 18:45. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Przysięga": Narin jest w ciąży. Emir nie chce więcej widzieć Gulperi

SkyShowtime: Znamy datę premiery platformy w Polsce! Co w ofercie?

"Barwy szczęścia": odc. 2746-2750. Kłamstwo wyjdzie na jaw!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | Telewizja Polska SA | TVP2 | TVP VOD | Zranione ptaki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama