Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Odcinek 61. Pablo i Leonor biorą fikcyjny ślub. Celia wybacza Felipe

„Akacjowa 38” to telenowela hiszpańska, opowiadająca o losach Manueli. Kobieta sądzi, że zabiła męża w obronie własnej. Obawiając się ewentualnej kary, zmienia tożsamość. Jak potoczą się jej losy? W kolejnym odcinku Pablo i Leonor biorą fikcyjny ślub. Felipe zaś przeprasza rodzinę Herminii, że przyczynił się do jej śmierci. Co jeszcze się wydarzy? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 61 serialu „Akacjowa 38”.

"Akacjowa 38" to historyczna telenowela, ciesząca się ogromną popularnością. Akcja tego hiszpańskiego serialu kostiumowego rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Polscy widzowie cenią sobie zarówno ciekawą historię, jak i klimatyczne wnętrza oraz piękne kostiumy. Wyraziste postacie sprawiają, że kolejne odcinki z zapartym tchem ogląda mnóstwo osób. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Oto streszczenie i opis odcinka 61 serialu "Akacjowa 38".

"Akacjowa 38" odc. 61. Streszczenie: Pablo i Leonor biorą fikcyjny ślub

Pablo i Leonor dzięki pomocy Leandra i Juliany biorą fikcyjny ślub w parku. Ma to być niespodzianka dla Pabla — symboliczny ślub z Leonor, przed tym prawdziwym, który kobieta weźmie z Claudiem. Leandro i Juliana wspominają, że kiedyś też prawie zostali małżeństwem.

Reklama

Tymczasem Maximiliano przyznaje się żonie, że przegrał w karty dom. Jego nowym właścicielem został Claudio.

Celia z kolei wybacza mężowi. Przeprosił on rodzeństwo Herminii i przyznał się do spowodowania jej śmierci. To przez romans z Felipe Herminia popełniła przecież samobójstwo. Germán mówi zaś Cayetanie, że udaje się na spotkanie z Espinosą.

"Akacjowa 38" odcinek 61. Kiedy i gdzie oglądać?

"Akacjowa 38" to serial hiszpański, który zastąpił "Zranione ptaki" na antenie TVP2. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do piątku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Odcinek 61 serialu "Akacjowa 38" fani będą mogli obejrzeć w poniedziałek 3 kwietnia 2023 roku, o godzinie 18:45. Kolejnego dnia o godzinie 13:15 na antenie TVP2 zostanie wyemitowana powtórka.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Śmierć konia podczas zdjęć. PETA oburzona

"The Crown": Nakręcono sceny wypadku Diany. Bliscy ofiar nie kryją oburzenia

"Przyjaciele": Brooke Shields lizała mu palce. To kosztowało ją kryzys małżeński

Zobacz też: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | streszczenie odcinków | opis odcinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy