Acacias 38

Akacjowa 38

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Justo odzyskuje pamięć. Celia jest w ciąży

Na "Akacjowej 38" działo się ostatnio wiele. German i Manuela zbliżają się do siebie coraz mocniej. Pablo zmuszony był uciekać przed aresztowaniem. Czy jest już bezpieczny? Co wydarzy się w odcinku numer 26, 27, 28, 29 oraz 30?

"Akacjowa 38" opowiada o losach Manuelity, która wraz ze swoją matką uciekła od brutalnego męża. Zmieniła tożsamość i z kobiety z wyższych sfer zmieniła się w pomoc domową. Jak wygląda jej życie w zupełnie nowym miejscu? Czy będzie próbował ją odnaleźć? Poznajmy streszczenie 26.-30. odcinków "Akacjowej 38".

"Akacjowa 38": odc. 26. Streszczenie i opis odcinka

Felipe organizuje wieczór karciany dla Felipe. Zamawia również panie do towarzystwa. Impreza odbywa się w kawiarni, której właścicielką jest matka Victora. Cayetana oferuje Ricie wysokie wynagrodzenie, jeśli tylko uwiedzie Pabla. Będzie mogła wyciągnąć z mężczyzny informacje o jego siostrze.

Reklama

"Akacjowa 38": odc. 27. Streszczenie i opis odcinka

Leonor podsłuchuje, jak Leonardo i Juliana dyskutują na temat jej powieści. Manuela próbuje dowiedzieć się, gdzie są dzieci z klasztoru. Celia ćwiczy grę na pianinie. Carlota przez przypadek zostaje świadkiem tego, jak German obściskuje się z Manuelą.

"Akacjowa 38": odc. 28. Streszczenie i opis odcinka

Rita próbuje oczarować Pabla. Ten jednak odrzuca jej zaloty. Ernesto również próbuje swoich sił w miłości. Uwodzi Marię Luisę, co nie obejdzie się bez reakcji ze strony Trini. Rodzina Castao decyduje się ożenić swojego syna z Leonor.

"Akacjowa 38": odc. 29. Streszczenie i opis odcinka

German opiekuje się Justo, który stopniowo odzyskuje przytomność i pamięć. Claudio i Leonor zgadzają się na wzięcie ślubu. Manuela nie może odnaleźć swojej córki. Najprawdopodobniej jest pod opieką Vizcainów. Rita dowiaduje się w przytułku o tym, że Manuela miała kiedyś dziecko. Cayetana zostaje o tym poinformowana.

"Akacjowa 38": odc. 30. Streszczenie i opis odcinka

Trini boi się o to, że Ernesto skrzywdzi Marię Luisę. Grozi mu tym, że wezwie żandarmów. Wie jednak, że w takiej sytuacji i ona będzie w niebezpieczeństwie. Okazuje się, że Celia w ogóle nie choruje. Kobieta jest w ciąży.

"Akacjowa 38": odc. 26-30. Kiedy i gdzie oglądać serial

Serial "Akacjowa 38" oglądać możemy od poniedziałku do piątku. Emitowany jest na antenie TVP2 niezmiennie o godzinie 18:45. Premiera 26. odcinka będzie miała miejsce 13 lutego. Wszystkie wydane już epizody obejrzeć możemy również na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

***

Zobacz też:

"Witamy w Chippendales": Męski striptiz, skandale i przekręty. Ta historia wydarzyła się naprawdę

Pedro Pascal jako Mario z Super Mario Bros. Wideo jest hitem sieci

"Barwy szczęścia": Odcinki 2751-2755. Jowita wychodzi z więzienia! Obiecuje... zemstę

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | TVP2 | TVP VOD | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy