The Last of Us

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pedro Pascal jako Mario z Super Mario Bros. Wideo jest hitem sieci

Pedro Pascal od kilku tygodni cieszy się ogromną popularnością. Gwiazdor "The Last of Us" poprowadził nowy odcinek "Saturday Night Live", a parodia serialu HBO, którą zaprezentowano w show, bardzo szybko stała się hitem internetu. Zobaczcie wideo!

Pedro Pascal jako Mario z Super Mario Bros

W nowym odcinku "Saturday Night Live" pojawił się Pedro Pascal. Nie mogło zatem zabraknąć odwołań do bijącego rekordy popularności serialu "The Last of Us". W pewnym momencie na ekranie pojawił się zwiastun produkcji, ukazujący Pascala w roli Mario, który musi przetransportować księżniczkę w bezpieczne miejsce. Szybko okazało się, że krótkie wideo jest jedynie parodią serialu, a nie zapowiedzią nowych wydarzeń. Apokaliptyczna adaptacja gry Mario Kart i tak podbiła serca widzów, zyskując miliony wyświetleń w serwisie YouTube. 

Reklama

"The Last of Us": Fabuła i zwiastun

Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. 

To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem - czytamy w opisie HBO Max. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Pedro Pascal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy