Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19085
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2751-2755. Jowita wychodzi z więzienia! Obiecuje... zemstę

W premierowych odcinkach "Barw szczęścia" Jowita wreszcie opuści więzienie i zacznie nowe życie na wolności. Nie będzie mogła jednak zapomnieć o przeszłości i zaplanuje zemstę... Co wydarzy się dalej?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2751-2755. Jowita odzyskuje wolność

W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Jowita odzyska w końcu wolność! Po wyjściu z aresztu - po traumie, jaką było niesłuszne uwięzienie - dziewczyna nadal będzie jednak w szoku. I w finale, zamiast świętować z bliskimi, odwiedzi grób Prota. 

- Przepraszam, Prot... To taka bezsensowna, przypadkowa śmierć. Gdybym mogła cofnąć czas... Zrobiłabym wszystko... wszystko, słyszysz, żeby do tego nie doszło. Jedno mogę ci obiecać: oni poniosą karę. Przysięgam ci, że się nie wywiną... Odpokutują za to, co ci zrobili!

Reklama

Po kilku dniach Justin urządzi dla Jezierskiej kameralną imprezę - licząc na to, że wśród przyjaciół zapomni w końcu o problemach. Jego plan legnie jednak w gruzach, gdy dziewczyna sięgnie po alkohol i nagle znów zacznie szukać Prota - wypierając fakt, że jej przyjaciel został zamordowany

Czy Jowita odzyska w finale równowagę i powróci do dawnego życia?

"Barwy szczęścia": Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" emitowane są od poniedziałku do piątku, o 20.10 w TVP 2.

www.barwyszczescia.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy