Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Claudio zaskakuje swoją rodzinę niezwykłym podarunkiem

"Akacjowa 38” to serial, opowiadający o pokojówkach i rodzinach mieszczańskich. Jego fabuła osadzona została w Madrycie na początku XX wieku. W 56. odcinku trwają przygotowania do ślubu Claudio, który ma dla swojej rodziny niezwykle hojną niespodziankę. Sprawdź, co wydarzy się przy Akacjowej 38.

Serial "Akacjowa 38" - o czym jest?

"Akacjowa 38" to serial, który TVP zaoferowało widzom za serial "Zranione Ptaki", czyli turecką telenowelę obyczajową, której nadawanie dobiegło końca na początku roku. Jest to hiszpańska produkcja kostiumowa, której fabuła umiejscowiona została w latach 1899-1920. Serial opowiada o losach rodzin mieszczańskich i o pokojówkach, dla nich pracujących.

Przedstawiona jest w nim historia Manueli i jej matki Guadelupe. Kobiety kiedyś były znane pod innymi imionami i wiodły całkowicie odmienne życie. Do zmiany tożsamości zmusiła ich tragiczna sytuacja związana z agresywnym mężem Manueli. Na skutek tego kobiety zatrudniły się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

Reklama

"Akacjowa 38" odc. 56 - streszczenie

W 56. odcinku serialu "Akacjowa 38" Ritą targają wyrzuty sumienia z powodu dziecka Manueli. Kobieta źle się czuje z tym, co spotkało Manuelę oraz jej pociechę.

Równocześnie German i Manuela zamierzają udawać, że nie wiedzą o grze Cayetany i chcą próbować odnaleźć Saura. Claudio przynosi wspaniałe zaproszenia na ślub i postanawia zafundować całej rodzinie nowe stroje na tę ceremonię. Co więcej, suknię ślubną uszyć ma zakład krawiecki Susany i Leonarda. Dla Felipe jednak nie jest to dobry czas, ponieważ traci on ważnych klientów. Uświadamia sobie w końcu, że ktoś z branży robi mu złą opinię.

"Akacjowa 38" - gdzie i kiedy oglądać 37. odcinek serialu?

Odcinek 56. telenoweli "Akacjowa 38" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 marca 2023 o 18:45 w TVP2. Powtórka tego epizodu ma mieć miejsce we wtorek, 28 marca o godz. 13:15 na tej samej antenie.

"Akacjowa 38" jest również dostępna na platformie TVP VOD. Natomiast powtórki poszczególnych odcinków serialu można oglądać o godzinie 13:15 na TVP2 od poniedziałku do piątku.

Czytaj również:

"Zakazany owoc": Yildiz zostaje złodziejką, lecz nie z własnej woli

Fabio Lanzoni: Kobiety do niego wzdychały. W niektórych produkcjach grał samego siebie

"Świat według Kiepskich": Niespodzianka dla fanów! Odcinek specjalny w Polsat Box Go

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy