Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz zostaje złodziejką, lecz nie z własnej woli

"Zakazany owoc" to turecki serial cieszący się u nas dużą popularnością. Perypetie dwóch sióstr wielu widzów śledzi z wypiekami na twarzy. W 184 odcinku telenoweli kilka zwrotów akcji spowoduje, że z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny odcinek. Jak to się stało, że Yildiz zaczęła kraść? Wyjaśniamy.

 "Zakazany owoc" to turecki serial przedstawiający losy dwóch sióstr z biednej rodziny: Yildiz i Zeynep. Każda z nich marzy o bogactwie, ale podczas, gdy Zeynep ciężko nad tym pracuje, Yildiz postanawia pójść na skróty. Poznaje damę z wyższych sfer, która zleca jej uwiedzenie własnego męża. Kobieta potrzebuje dowodów na to, że ten ją zdradza. Czy Yildiz uda się wejść do świata bogaczy tylnymi drzwiami? Pokazują to kolejne odcinki pełnego zwrotów akcji serialu. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 184. Yildiz musi ukraść ważną rzecz

Zazdrosny Yigit upija się i omal nie wszczyna bójki z pewnym mężczyzną, była żona Lili odwozi go do domu. Para zasypia w samochodzie pod domem Kayi. Bardzo dziwi to Ender, obecną żonę mężczyzny. 

Reklama

Tymczasem Metin poznaje słaby punkt Nadira i ma na to dowody w postaci zdjęć. Daje je Halitowi. Nadir postanawia odzyskać za wszelką cenę fotografie, zmusza Yildiz do kradzieży kompromitujących dowodów

Kiedy i gdzie obejrzeć 184 odcinek serialu "Zakazany owoc"?

184. odcinek telenoweli "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek 24 marca. Serial emituje stacja TVP2 o godzinie 17:15. Każdy odcinek trwa 45 minut. 

Wszystkie odcinki są dostępne w serwisie streamingowym TVP VOD

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również: 

Jak wygląda dziś Kasia Solejuk z "Rancza"?

Krzysztof Stelmaszyk wyleciał dyscyplinarnie z serialu

"Przysięga": odcinek 834. Bekir wyjeżdża, ale co na to Emir? 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy