Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1650
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Bekir postanawia wyjechać razem z Gulperi. Co zrobi Emir?

„Przysięga” to popularny serial turecki, który podbił serca również polskich widzów. W najnowszych odcinkach na wszystkich fanów czekają kolejne zwroty akcji i wiele interesujących wydarzeń. Dowiemy się, czy Bekir wyjdzie ze szpitala i jak zareaguje Beyhan na wieść, że jej syn go uratował. Czy Emir i Gulperi będą mogli wreszcie nacieszyć się swoją obecnością? Dla wszystkich zainteresowanych losami ulubionych bohaterów prezentujemy streszczenie i opis odcinka 834. Warto sprawdzić, co jeszcze się wydarzy.

"Przysięga" to turecki serial obyczajowy, którego polska premiera miała miejsce na TVP1 dnia 3 września 2019 roku. Najnowsze epizody przyniosą fanom serialu kolejne wielkie emocje. Co się wydarzy? Oto opis i streszczenie odcinka 834 serialu "Przysięga".

"Przysięga" odc. 834. Streszczenie: Bekir wychodzi ze szpitala. Chce wyjechać razem z Gulperi

Bekir nadal jest w szpitalu. Lekarz informuje rodzinę, że noc minęła spokojnie i życiu pacjenta nic już nie zagraża. Wkrótce mężczyzna wybudza się i obiecuje córce, że już nigdy jej nie zostawi. Bekir dziękuje też Emirowi i Savasowi. Oznajmia, że chciałby wrócić wraz z córką do ojczyzny, do domu swojego ojca, skąd mają najlepsze wspomnienia. Emir i Gulperi są rozczarowani, ponieważ nie spodziewali się, że ich rozstanie nastąpi tak szybko.

Reklama

Gdy Savas przyjeżdża do domu, pokojówka informuje go, że Beyhan znowu odmawia jedzenia. Savas stara się z nią porozmawiać, jednak kobieta nie chce go słuchać. Jest oburzona, że jej syn uratował Bekira. Tymczasem Bekir po wypisaniu ze szpitala przyjeżdża na farmę. Emir prosi go, by został z nimi przez jakiś czas ze względu na Yigita.

"Przysięga" odcinek 834. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Przysięga" to popularny turecki serial, który widzowie mogą oglądać na TVP1 od poniedziałku do piątku. Odcinek 834 serialu "Przysięga" zainteresowani będą mogli obejrzeć w czwartek 23 marca 2023 roku, o godzinie 16:05. Następnego dnia na tym samym kanale zostanie wyemitowana powtórka odcinka. Widzowie będą mogli ją zobaczyć 24 marca 2023 roku o godzinie 5:15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

Jenna Ortega początkowo odrzuciła rolę w serialu "Wednesday". Kto ją przekonał? 

"Sanditon": Romanse i intrygi w drugim sezonie! Kiedy premiera? 

"Na Wspólnej": Anna Dereszowska i Magdalena Popławska dołączyły do obsady serialu

Zobacz też: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | streszczenie odcinków | opis odcinka | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy