Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Koniec serialu! Kiedy emisja ostatniego odcinka?

Telewizyjna Siódemka kończy emisję "19+". Wkrótce widzowie zobaczą na antenie ostatni odcinek produkcji. Gdzie i kiedy oglądać finałowy epizod popularnego serialu?

Telewizyjna Siódemka kończy serial "19+"

"19+" pokazywano w telewizji od 2016 roku. Pierwotnie serial opowiadający o problemach młodzieży z Krakowa można była oglądać na antenie TVN. Dwa lata temu emisję produkcji przeniesiono jednak do telewizyjnej Siódemki. Przez 6 lat powstało ponad 700 odcinków "19+", jednak niedawno zapadła decyzja o zakończeniu serialu. Szefowa TVN7 argumentowała w rozmowie z portalem Press, że formuła "dziewiętnastki" już się po prostu wyczerpała.

"19+". Kiedy emisja ostatniego odcinka?

Wielu fanów "19+" na pewno zasmuciła informacja przekazana przez nadawcę. Zwłaszcza że koniec serialu zbliża się wielkimi krokami. Niedawno jedna z aktorek ujawniła na swoim Instagramie, że historię paczki z Krakowa zamknie 732. odcinek. Teraz znaleźliśmy potwierdzenie tej informacji w majowej ramówce Siódemki. Z udostępnionego programu stacji możemy dowiedzieć się, że emisja ostatniego epizodu serialu przypada na poniedziałek, 23 maja 2022 roku. To właśnie tego dnia, o godzinie o 17:55, widzowie zobaczą ostatni odcinek "19+".

Reklama

Koniec "19+". Serial zastąpi nowa produkcja?

Telewizja TVN7 ma jednak dobre wieści dla fanów popularnego serialu. Katarzyna Mazurkiewicz w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznała, że nadawca pracuje nad nową produkcją, w której najprawdopodobniej pojawią się aktorzy znani z "19+". Na razie nie wiadomo, kiedy nowa propozycja trafi do ramówki Siódemki. Wszystko wskazuje na to, że może to nastąpić jesienią tego roku.

"Mogę zdradzić, że pracujemy nad nowym projektem, który na pewno ucieszy fanów "19+". Na tę chwilę jest za wcześnie na konkrety, aktualnie trwają prace koncepcyjne i scenariuszowe. Jeszcze nie wiemy, kiedy trafi on na antenę, być może już jesienią" - wyjawia szefowa TVN7.

Ostatnie odcinki finałowego sezonu "19+" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 17:55 w TVN7. Wszystkie epizody serialu są także dostępne w Playerze. Będziecie tęsknić za tą produkcją?

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1660. Chodakowski najlepszym morsem w Grabinie! Co mięśnie, co za klata?!

Beata Ścibakówna: Nigdy nie chciała być tylko żoną Jana Englerta

"M jak miłość": Anna Oberc ma problemy skórne. Tak wygląda bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama