Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,4
Niezły
Ocen: 640
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Joanna zdradza sekrety programu! Jak dobierają uczestników?

Joanna z piątej edycji programu "Sanatorium miłości" zdradziła kilka sekretów programu i podzieliła się interesującym wiadomościami na temat produkcji. Zaapelowała też, aby nie hejtować uczestników show!

"Sanatorium miłości": Dobór uczestników. Jak przebiega?

"Sanatorium miłości" to program Telewizji Polskiej, który szybko stał się hitem! Obecnie widzowie mogą śledzić już piąty sezon, a nowe odcinki są emitowane w niedziele o godz. 21:20 (TVP 1). Projekt prowadzony przez Martę Manowską wzbudza nie tylko spore zainteresowanie, ale też i sporo kontrowersji. Już przy okazji premiery trwającej obecnie edycji wiele osób zastanawiało się nad sposobem wyboru uczestników. W Internecie nie brakowało zapytań oraz słów refleksji na temat m.in. statusu materialnego. Według niektórych użytkowników sieci w ostatnim czasie produkcja skupiła się na mocno wyróżniających się emerytach, co - ich zdaniem - nie oddaje całego obrazu osoby w wieku "60+". Podobne komentarze dotarły do jednej z uczestniczek "Sanatorium miłości 5" - Joanny Dyrkacz. Kuracjuszka, którą widzowie mogą oglądać w najświeższej odsłonie projektu, postanowiła podzielić się swoją perspektywą, przy okazji odpowiadając na wiele nurtujących pytań.

Reklama

Joanna - jako członkini jednej z facebookowych grup zrzeszających sympatyków "Sanatorium miłości", opublikowała na tamtejszym forum długi wpis, nawiązując do swojego udziału w show.

"Sanatorium miłości": Joanna zdradza tajemnice programu

Joanna z "Sanatorium miłości 5" wyjaśniła, że uczestnicy nie byli klasyfikowani ze względu na poziom materialny:

W swoich dalszych słowach Joanna zanegowała także stwierdzenie, jakoby bohaterowie byli wybierani do show "z polecenia", a także poruszyła kwestię osób trafiających do "SM" spoza granic kraju:

Kuracjuszka nie pominęła też kwestii samego sposobu nagrywania odcinków: czy są reżyserowane?

Na zakończenie zaapelowała do odbiorców o konstruktywną krytykę - pozbawioną hejtu, który w ostatnim czasie mocno dotyka kuracjuszy. Spodziewaliście się takiej wypowiedzi ze strony Joanny?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Sarah Beeny: Gwiazda brytyjskiej telewizji walczy z rakiem piersi

Był o krok od wygrania "Milionerów". Zmarł w wieku 39 lat

"Projekt Lady": TVN rezygnuje z programu? Zapadła decyzja

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy