"Projekt Lady": TVN rezygnuje z programu? Zapadła decyzja

"Projekt Lady" był jednym z flagowych programów TVN-u. To właśnie on ugruntował pozycję Małgorzaty Rozenek-Majdan w polskim show-biznesie. Według nowych informacji stacja nie ma zamiaru kontynuacji programu.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Początki kariery

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Jej droga na szczyt nie była jednak łatwa. Portal WirtualneMedia.pl ostatnio przybliżył początki kariery celebrytki. W castingu na "Perfekcyjną" wzięło udział prawie 200 kandydatek. Niestety, żadna z nich nie zachwyciła przedstawicieli stacji. 

Inaczej było w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która oczarowała producentów swoim nietuzinkowym podejściem i świetnym przygotowaniem. Gdy celebrytka zakończyła prezentację, nie było już żadnych wątpliwości co do osoby, która poprowadzi nowy program. Kolejnym przełomowym programem w jej karierze był "Projekt Lady". 

Reklama

"Projekt Lady": Formuła programu

W każdym sezonie produkcji brało udział kilkanaście zbuntowanych nastolatek, których osobowości ukształtowane zostały na skutek negatywnych doświadczeń życiowych. Uczestniczki używają wulgarności i agresji jako środków komunikacji. Program miał na celu nauczyć je zasad savoir-vivre'u, autoprezentacji, dress code'u, etyki biznesowej, jazdy konnej i gotowania. Wszystko pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz innych mentorek.

"To jest program o zmianie, o tym, że edukacja jest ważna, że wsparcie bliźniego jest bardzo ważne, że bliscy mają ogromny wpływ na to kim jesteśmy. To jest program, który niesforne dziewczyny zmienia w nowoczesne, młode kobiety. Ale to jest także program o życiu i o tym, co jest w życiu ważne" - mówiła Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

"Projekt Lady": Co z kolejnym sezonem?

Do tej pory powstało sześć sezonów programu. Ostatnia edycja została pokazana jesienią 2021 roku. Jak podaje portal Press.pl: "według Nielsen Media szósty sezon, nadany jesienią 2021 roku, śledziło w Siódemce średnio 353 tys. widzów, piątą serię, jesienią 2020 w TVN - średnio 788 tys., czwartą (wiosna i lato 2019) - 1,29 mln, trzecią (wiosna i lato 2018) - 1,56 mln, drugą (lato 2017) - 1,47 mln, a pierwszą (lato 2016) - 1,93 mln".

Według informacji "Presserwisu" stacja nie planuje kontynuacji programu. Chociaż program schodzi z anteny, to jego prowadząca nie może narzekać na brak pracy. Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy dołączyła do zespołu "Dzień dobry TVN".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Projekt Lady | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy