Małgorzata Rozenek-Majdan pokonała 200 kandydatek w castingu. Tak wywalczyła sukces

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Dotychczas mogliśmy ją oglądać głównie w roli prezenterki i prowadzącej licznych programów ("Perfekcyjna pani domu", "Iron Majdan", czy "Projekt Lady". Jest też autorką wielu książek o tematyce lifestylowej, a jakiś czas temu zaliczyła nawet debiut aktorski na planie filmu Patryka Vegi. Ujawniono, że na początku swojej kariery w TVN pokonała prawie 200 kandydatek w castingu!

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje największe marzenie! W czwartek celebrytka została zaprezentowana jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". 44-latka będzie współprowadzić poranne show z Krzysztofem Skórzyńskim, dziennikarzem znanym m.in. z "Faktów". 

Jak poinformowała stacja w mediach społecznościowych, nowa para prowadzących zadebiutuje w programie śniadaniowym już w najbliższy poniedziałek.

Małgorzata Rozenek-Majdan – początki kariery

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Jej droga na szczyt nie była jednak łatwa. Portal WirtualneMedia.pl ostatnio przybliżył początki kariery celebrytki. 

Reklama

Okazuje się, że przełomem w życiu zawodowym prezenterki był casting na prowadzącą program "Perfekcyjna pani domu". Rozenek-Majdan stanęła wtedy przed Edwardem Miszczakiem, ówczesnym dyrektorem programowym TVN, szefową TVN Style i producentem wykonawczym. 

Prezentację zaczęła od mocnego oświadczenia:

Małgorzata Rozenek-Majdan pokonała 200 konkurentek na castingu

W castingu na "Perfekcyjną" wzięło udział prawie 200 kandydatek. Niestety, żadna z nich nie zachwyciła przedstawicieli stacji. Inaczej było w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która oczarowała producentów swoim nietuzinkowym podejściem i świetnym przygotowaniem. Gdy celebrytka zakończyła prezentację, nie było już żadnych wątpliwości co do osoby, która poprowadzi nowy program.

"Perfekcyjna pani domu" z Małgorzatą Rozenek-Majdan okazała się strzałem w dziesiątkę i przyniosła 44-letniej dziś gwieździe ogromną rozpoznawalność oraz mnóstwo propozycji współprac. 

Celebrytka zdobyła jeszcze większe zainteresowanie ze strony widzów po występie w "Azji Express". Małgorzata wzięła udział w show ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, i powiedziała do niego kultowe: "Nie mów do mnie teraz!".

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Dziennikarze czy celebryci? O ich prywatnym życiu jest głośno w mediach

Marcin Prokop zniknął z "Dzień dobry TVN". Co się stało?

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzą "Dzień dobry TVN"

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy