Milionerzy
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Był o krok od wygrania "Milionerów". Zmarł w wieku 39 lat

Nie żyje Maciej Mędrzycki, uczestnik "Milionerów", który w popularnym teleturnieju dotarł do ostatniego pytania. O śmierci 39-latka poinformował na Facebooku jego brat Aleksander.

Maciej Mędrzycki z zawodu był strażakiem. Mieszkał w Warszawie i postanowił zmienić swoje życie. Dlatego wziął udział w teleturnieju "Milionerzy". Informacje o śmierci przekazał brat mężczyzny. Podał też pierwsze szczegóły pogrzebu.

Maciej Mędrzycki: Uczestnik "Milionerów" zmarł w wieku 39 lat

"Z głębokim żalem chciałbym poinformować, że dziś, w wieku 39 lat, zmarł mój brat, mł. bryg. Maciej Mędrzycki. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Radomiu. O szczegółach poinformuję" - napisał Aleksander Mędrzycki, brak zmarłego uczestnika "Milionerów".

Reklama

Maciej Mędrzycki zagrał w teleturnieju "Milionerzy" w kwietniu 2022 r. Dotarł aż do głównego pytania o milion złotych!  Jego pytanie warte milion brzmiało: Skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolsce? A. z Nieba w Świętokrzyskiem B. z Czyśćca w Wielkopolskiem C. z Piekła w Pomorskiem D. z Raju w Łódzkiem

Ostatecznie Maciej nie odpowiedział prawidłowo na to pytanie i opuścił program z 500 tys. złotych. Prawidłową odpowiedzią było C.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy