Sarah Beeny: Gwiazda brytyjskiej telewizji walczy z rakiem piersi

Gwiazda brytyjskiej telewizji Sarah Beeny walczy o życie. 51-latkę, u której wykryto raka piersi, czeka zabieg mastektomii.

Sarah Beeny to popularna w Wielkiej Brytanii gospodyni wielu programów telewizyjnych, poruszającą problematykę handlu nieruchomościami i budowlanych renowacji m.in.  "Property Ladder", "Britain's Best Home", "Streets Ahead" czy "Sarah Beeny's New Life in the Country". Miesiąc po premierze jej nowego show "Sarah Beeny's Little House Big Plans" - 51-latka dowiedziała się, że ma raka.

Po tym, jak Beeny poinformowała, że wykryto u niej raka piersi, gwiazda rozpoczęła leczenie chemioterapią i radioterapią. Na raka piersi zmarła też jej mama, którą Beeny straciła, gdy miała 10 lat. 

Reklama

Sarah Beeny będzie miała zabieg mastektomii

W zmaganiach z chorobą towarzyszą gwieździe brytyjskiej telewizji czterej synowie, którzy wraz z ojcem założyli zespół rockowy The Entitled Sons.

Na ostatnim zdjęciu, które opublikowali na Instagramie, widzimy Sarah Beeny w szpitalu przed zabiegiem mastektomii. "Mama wreszcie ma kilka tatuaży" - podpisali fotografię, na której na ciele w okolicach piersi Beeny zaznaczono czarnym flamastrem przedoperacyjne instrukcje.

O zmaganiach Sarah Benny z rakiem opowiedzieć ma dokumentalny serial, do realizacji którego przymierza się stacja Channel 4.

Mężem Sarah Beeny jest biznesmen Graham Swift, którego gwiazda telewizji poślubiła w 2003 roku. Na kupionej przez parę za niecałe pół miliona funtów posiadłości Rise Hall w Yorkshire Beeny i Swift zarobili po trwających niemal 20 lat pracach renowacyjnych aż 1,4 milionów funtów. 

 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama