Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielki finał "Farmy" już dziś wieczorem. Ostatnia prosta po 100 tys. zł

Już dziś finałowe starcie na "Farmie"! Trzej finaliści zmierzą się o tytuł i nagrodę główną. Kto okaże się najlepszym farmerem sezonu? Oglądaj na żywo o godzinie 20:00 w Polsacie.

Po ośmiotygodniowej rywalizacji pełnej wyzwań, trójka finalistów stanie przed szansą zdobycia tytułu Super Farmera. Dla wygranego czekają prestiżowe Złote Widły i nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych. W decydującym głosowaniu, które odbędzie się na żywo, to widzowie wyłonią zwycięzcę 3. edycji programu "Farma". Emocje osiągną szczyt w piątkowy wieczór, 1 marca, od godziny 20:00. Kto zostanie nowym Super Farmerem? Odpowiedź poznamy już dziś.

Reklama

Kto jest w finale "Farmy"?

W niezwykle zaciętej rywalizacji 3. edycji "Farmy" do finału dotarli Amanda Bokisz, Angelika Kałużna i Maciej Rudzki, pokonując w drodze szesnastu innych uczestników. Tegoroczna edycja wyróżniała się nie tylko unikalnym składem, w tym ośmioma kobietami i ośmioma mężczyznami, ale także mocnymi charakterami finalistów, którzy śmiało tworzyli sojusze i angażowali się w intrygi. Współpraca i pojedynki były na porządku dziennym, a przegrani sukcesywnie opuszczali program. 

Ilona Krawczyńska, współprowadząca program, nie kryje entuzjazmu: "Moim zdaniem czeka nas najciekawszy finał z dotychczasowych". Szymon Karaś, ekspert od spraw rolniczych, czuwał nad prawidłowym przebiegiem zadań. 

Teraz wszystko w rękach widzów, którzy zdecydują, kto zasłużył na miano Super Farmera.   

Decydujące głosy widzów

W finałowym rozstrzygnięciu 3. edycji programu "Farma" to właśnie głosy telewidzów zadecydują o tym, kto zdobędzie upragniony tytuł Super Farmera. Po raz pierwszy w historii show, fani mieli również możliwość wyróżnienia swojego ulubionego uczestnika poprzez plebiscyt "Kłos Internautów", co dodatkowo zaangażowało publiczność w losy programu. 

Wielki finał, który odbędzie się dziś o godzinie 20:00 na antenie Polsatu, obiecuje nie tylko emocjonujące zmagania, ale i atrakcyjne nagrody dla zwycięzcy: tytuł Super Farmera, Złote Widły oraz 100 tys. złotych. 

Zapowiada się więc wieczór pełen napięcia, podczas którego widzowie będą mieli ostatnie słowo.    

Jak głosować w finale "Farmy 3"? Poznaj zasady

W finale 3. edycji programu "Farma" widzowie będą mieli wyjątkową możliwość wyłonienia zwycięzcy poprzez głosowanie SMS. Proces ten rozpocznie się w momencie ogłoszenia przez lektora i zostanie dodatkowo zasygnalizowany za pomocą grafiki na ekranie. Głosowanie zakończy się trzy minuty przed zakończeniem audycji, co również zostanie wyraźnie zaznaczone na ekranie. 

Aby oddać ważny głos, wystarczy wysłać SMS na numer 7371 z imieniem wybranego finalisty, zgodnie z wytycznymi prezentowanymi w audycji. Ważne jest, by treść wiadomości ścisłe odpowiadała podanej instrukcji - w przeciwnym razie głos nie zostanie zaliczony. Koszt pojedynczej wiadomości to 3,69 zł z VAT. Uczestnicy mogą wysyłać dowolną liczbę wiadomości, wspierając tym samym swoich faworytów w drodze po tytuł Super Farmera i nagrodę główną. 

Warto pamiętać, że głosy wysłane przed oficjalnym rozpoczęciem lub po zakończeniu głosowania nie będą uwzględniane.

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Odcinek 914. To koniec. Nie będzie stać na drodze do ich szczęścia

Magdalena Różczka w "Rojście. Millenium". Rzadko ogląda siebie na ekranie, ale zrobiła wyjątek

"Barwy szczęścia": Oliwka straci firmę? Influencerka będzie się mścić!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy