Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": kto wygra program i otrzyma Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych?

Farma to reality show, w którym uczestnicy na 6 tygodni porzucają miejski styl życia i przenoszą się do wiejskiego gospodarstwa z dala od cywilizacji. W trzeciej edycji programu zmieniła się sceneria i warunki, a rywalizacja jest zacięta jak nigdy. Kto ma szansę wygrać według przewidywań widzów w mediach społecznościowych?

Format programu "Farma" w Norwegii doczekał się aż 22 sezonów i pojawił się w ponad 20 krajach na świecie. Każdy z jego uczestników walczy o tytuł Super Farmera i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Trzeci sezon "Farmy" od początku wzbudzał w widzach wiele emocji. Kto ich zdaniem ma szansę zwyciężyć w wielkim finale?

„Farma 3”: kto jest faworytem widzów?

Fani, którzy na bieżąco śledzą każdy odcinek programu, przyznają, że już są pewni tego, kto wygra trzeci sezon programu "Farma". Nieustannie komentują w social mediach wszystkie intrygi i pojedynki. Mają swoich faworytów, jednak zauważają, że to, w jaki sposób producenci programu przedstawiają konkretnych uczestników, wpływa na sposób postrzegania ich przez widzów.

Reklama

Zobacz również: "Farma": Kto zdradził kogo? Ostateczna rozgrywka zaskakuje uczestników

Zakończenie tego sezonu programu będzie zależeć od pojedynków i głosowań farmerów, ale także od głosowania samych widzów. To oni wytypują zwycięzcę z trójki najlepszych uczestników, którzy pozostali w programie.

„Farma 3”: widzowie typują zwycięzców. Kto ich zdaniem otrzyma tytuł Super Farmera?

W komentarzach na Facebooku i Instagramie pomiędzy fanami toczą się burzliwe dyskusje. Wielu z nich podejrzewa, że finał może zostać rozstrzygnięty pomiędzy Renatą, Amandą i Marcinem.  Czy tak się stanie? Przyjrzyjmy się nieco bliżej tej trójce.

Renata jest emerytowaną nauczycielką, która ma bogate doświadczenie życiowe i wiele zainteresowań. Jest też bardzo ciepłą, życzliwą i opiekuńczą osobą, która dba o dobro innych i stara się łagodzić napięcia. Jednak jej słabością jest nadmierna emocjonalność i podatność na wpływ innych, co sprawia, że czasem traci pewność siebie i kontrolę nad sytuacją.

Amandę, barberkę ze Świeradowa-Zdroju, widzowie uważają ją za silną, sprytną i wytrzymałą zawodniczkę, która nie boi się podejmować ryzyka i walczyć o swoje. Część z nich podziwia ją za odwagę i charyzmę, natomiast inni krytykują ją za bezwzględność i manipulację.

Maciek jest farmerem z pasją, który zna się na pracy w gospodarstwie i potrafi zadbać o zwierzęta. Jest też uznawany za uczciwego, spokojnego i rozsądnego lidera, który stara się zachować neutralność i nie wdawać się w konflikty. Jego zaletami są poczucie humoru i dobra atmosfera, jaką tworzy w grupie.

Czy to właśnie ta trójka uczestników trafi do wielkiego finału "Farmy"? Fani show przekonają się o tym już w tym tygodniu. Ostatni, finałowy odcinek sezonu zostanie wyemitowany na żywo w piątek 1 marca.

Kiedy i gdzie oglądać trzeci sezon „Farmy”?

"Farma 3" od poniedziałku do piątku jest emitowana o godzinie 20:00 na antenie Polsatu Program można też oglądać wcześniej niż w telewizji na platformie Polsat Box Go, gdzie dostępne są wszystkie odcinki.

Trzecia edycja programu składa się z 40 odcinków, które były emitowane od 8 stycznia 2024. Kto zostanie zwycięzcą i zgarnie główną nagrodę? Tego dowiemy się w wielkim finale, który odbędzie się 1 marca 2024 roku. Nie przegapcie tej emocjonującej rywalizacji!

Przeczytaj również:

"Farma" sezon 3: Kiedy finał i kto ma największe szanse na wygraną

"Farma. Fajrant": Farmerzy popiszą się talentem. Dzieła na miarę Picasso?

"The Boys" powracają! Znamy datę premiery czwartego sezonu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | reality show | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy