Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatnia prosta na "Farmie". Kto zdradził kogo? Nowe układy farmerów zaskakują

W finałowym tygodniu "Farmy" uczestnicy przewartościowują sojusze, a nieoczekiwane zwroty akcji obiecują dramatyczne zakończenie sezonu. Emisja 34 odcinka 3 sezonu "Farmy” będzie miała miejsce 22 lutego o godzinie 20:00 w Polsacie.

W reality show "Farma", zgiełk miejskiego życia ustępuje miejsca sielskiej atmosferze wsi. W tej fascynującej produkcji, mężczyźni i kobiety z urbanistycznego labiryntu wymieniają eleganckie stroje na robocze ogrodniczki, by wcielić się w role farmerów. Zmagają się z codziennymi wyzwaniami rolnictwa, od hodowli zwierząt po pracę na polu, eksplorując przy tym piękno życia wśród natury.

W boju o przetrwanie na "Farmie", uczestnicy muszą stawić czoła nie tylko wyzwaniom, jakie niesie ze sobą matka natura, ale również zdobywać sympatię i zaufanie pozostałych uczestników. Pod uważnym nadzorem Marceliny Zawadzkiej oraz Ilony Krawczyńskiej, program staje się areną, na której testowane są charakter, zdolności i emocje człowieka.

Reklama

"Farma" odcinek 34 sezon 3 - co wydarzy się w programie?

W decydującym tygodniu rywalizacji, uczestnicy "Farmy" szukający swojej drogi do finału, zaczną rewidować swoje strategie. Dotychczasowe alianse zostaną zapomniane, a nowe sojusze zaskoczą nawet samych uczestników

Jedna z uczestniczek, czując się zdradzona, nie zamierza się poddawać. Pozostaje pytanie, czy kapryśny los przeszkodzi jej w realizacji zamiarów, czy też nieoczekiwanie obdarzy ją specjalnym przywilejem?

Kiedy finał "Farmy"?

Premiera trzeciej edycji "Farmy" miała miejsce w Polsacie 8 stycznia 2024, z tym że użytkownicy Polsat Box Go mogli obejrzeć program nieco wcześniej. Seria ta, licząca 40 odcinków, jest prezentowana widzom od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Analizując te informacje, można przypuszczać, że finał sezonu został zaplanowany na piątek, 1 marca.

Co więcej, finałowy odcinek "Farmy" będzie transmitowany na żywo, przy czym to właśnie telewidzowie zadecydują o tym, kto zwycięży, poprzez system głosowania. Dostęp do wcześniejszych odcinków oferuje platforma Polsat Box Go.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy