Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 394
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": kiedy finał trzeciego sezonu? Kto ma największe szanse na wygraną?

"Farma" to polski program telewizyjny, który swoją premierę miał w 2022 roku. Produkcja oparta jest na szwedzkim "The Farm". Obecnie trwa 3. edycja "Farmy", a uczestnicy nadal walczą o tytuł "Super Farmera". Kiedy będzie można oglądać finał sezonu i kto ma największe szanse na zwycięstwo?

"Farma" to program telewizyjny typu reality show, w którym to kilkanaście osób przeprowadza się do gospodarstwa rolnego pozbawionego elektryczności, internetu i innych udogodnień. Uczestnicy "Farmy" muszą wykonywać typowe dla tego miejsca zadania, jak np. opieka nad zwierzętami hodowlanymi czy uprawa roślin.

O tym, kto odpada z programu decydują między innymi zadania eliminacyjne. Zwycięzca "Farmy" jest wybierany w finale za sprawą głosów telewidzów. Wygrany otrzymuje tytuł "Super Farmera", Złote Widły oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Reklama

Kto wygra trzecią edycję "Farmy"? Jest kilka możliwości

"Farma" to program pełen emocjonujących momentów i niespodziewanych zwrotów akcji. Wszystko za sprawą rywalizujących ze sobą uczestników. W zeszłym sezonie triumfował Tomasz Wędzony z Żor. Kto ma największe szanse na wygranie trzeciej edycji programu? Jest kilku faworytów do miana "Super Farmera". 

Jedną z najczęściej wskazywanych osób do miana zwycięzcy "Farmy" jest Renia. Uczestniczka wielokrotnie udowodniła, że ciężka praca na farmie nie jest jej straszna. W dodatku zaskarbiła sobie przychylność wielu telewidzów. 

Fani "Farmy" widzą w finale również Małgorzatę. Margo określana jest jako osoba pracowita oraz lojalna. Z tego względu wielu widzów trzyma kciuki za to, by Margaret wygrała program.

Jednym z ulubieńców widzów jest także sympatyczny Marcin. Fani "Farmy" doceniają mężczyznę między innymi za jego szczerość oraz pozytywne podejście.

Kiedy finał trzeciego sezonu "Farmy"?

Trzecia edycja "Farmy" miała swoją premierę w telewizji 8 stycznia 2024 roku. Użytkownicy Polsat Box Go mogli oglądać reality show już kilka dni wcześniej. "Farma" liczy 40 odcinków i jest emitowana o godzinie 20.00 od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu. Biorąc pod uwagę te informacje, finał sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w piątek 1. marca

Warto wspomnieć, że finałowy odcinek "Farmy" będzie emitowany na żywo. O zwycięzcy zadecydują widzowie w drodze głosowania. Minione odcinki "Farmy" są dostępne na platformie Polsat Box Go. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Go | Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy