Najchętniej oglądane seriale na świecie w tym tygodniu! Co nas zachwyciło w ostatnich dniach?

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w ostatnim tygodniu? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Królowa jest tylko jedna - "Griselda" nie odpuszcza kolejny tydzień z rzędu!

"Griselda"

Serial "Griselda" z Sofią Vergarą już trzeci tydzień z rzędu jest na liście TOP 10, jednocześnie będąc na pierwszym miejscu. Najwidoczniej historia Griseldy Blanco, siejącej postrach kobiety, przypadła widzom do gustu.

"Turysta" Sezon 1

Na 2. miejscu rankingu uplasował się serial, który niestety nie jest dostępny w polskiej wersji Netflixa. W główną rolę wciela się Jamie Dornan, a jego postać cierpi na amnezję. Mężczyzna budzi się na australijskim odludziu. Musi wykorzystać posiadane wskazówki, żeby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość. Serial dopiero zaczyna zdobywać popularność. 

Reklama

"Jeden dzień"

Serial "Jeden dzień" jest czternastoodcinkową adaptacją powieści Davida Nichollsa. Produkcja trafiła na platformę w idealnym momencie: jest to doskonała walentynkowa propozycja!

"Jeden dzień" opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku — w ostatnim dniu szkoły średniej — rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą. Ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku? 

W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em spotykają się tego jednego dnia. Dorastają i zmieniają się, idą przez życie razem i osobno, doświadczają szczęścia i zawodów miłosnych. Produkcja była w tym tygodniu oglądana przez ponad 35 milionów godzin. 

"Jak Aleksander Wielki został bogiem"

W ostatnim dniu stycznia zadebiutował nowy program dokumentalny ukazujący, jak Aleksander Wielki wspinał się po szczeblach kariery i rozwijał swoje potężne państwo. Produkcja obejmuje rekonstrukcje zdarzeń oraz wywiady z ekspertami. Znajduje się na liście TOP 10 produkcji już drugi tydzień z rzędu. 

"Już mnie nie oszukasz"

Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena, znanego autora kryminałów. Krótka, 8-odcinkowa produkcja opowiada o byłej żołnierce, która wpada na ślad wymierzonego w nią spisku, ściśle związanego z jej przeszłością. Kiedy Maya instaluje kamerę, aby mieć oko na swoją córkę, przeżywa szok. W jej domu pojawia się mężczyzna, którego od razu rozpoznaje. Serial jest jednym z najdłużej utrzymujących się na liście TOP 10 - jest na niej już 6 tygodni.

"Amerykański Koszmar" Sezon 1

Dokument o bardzo podejrzanej sprawie, która od razu postawiła "ofiary" w niekorzystnym świetle. Historia napadu na pewien dom oraz porwania, która okazała się nie być do końca prawdą. Czy współczesny świat zbyt szybko wydaje osądy? Produkcja twórców serialu "Oszust z Tindera" znajduje się na liście już czwarty tydzień z rzędu.  

"Dr House" Sezon 1

W ranking pojawił się tytuł, którego być może wielu się nie spodziewało, ale nie da się ukryć, że większość widzów uwielbia seriale medyczne, a ten ekscentryczny lekarz jest jednym z najlepszych. Serial znajduje się w rankingu jeden tydzień i zatrzymał widzów na ponad 36 milionów godzin. 

"Zwyczajny serial" Sezon 1

Głównymi bohaterami tego animowanego serialu są dwaj przyjaciele, wysoka na sześć stóp sójka Mordechaj i hiperaktywny szop Rigby. Obaj pracują jako ogrodnicy w parku, który należy, do przypominającego swoim wyglądem człowieka, lizaka imieniem Papcio. Praca ta jest tak nudna, że ci dwaj kumple zrobią wszystko, aby tylko jej uniknąć. 

"Młody Sheldon" Sezon 6

"Młody Sheldon" jest prequelem kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu". Na fali tego sukcesu twórcy stwierdzili, że świetnym pomysłem będzie stworzenie opowieści o pełnym przygód dzieciństwie, uwielbianego przez widzów Sheldona Coopera.  

Dziewięcioletni geniusz mieszka we wschodnim Teksasie. Jego niespotykana inteligencja, połączona z prowincjonalnym myśleniem mieszkańców Teksasu jest głównym motorem tej zaskakującej komedii.  

"Miłość w spektrum" Sezon 2

Serial dokumentalny, który podchodzi do osób w spektrum autyzmu z ogromną dozą cierpliwości i ciepła. Poznajemy ich świat, a także próby odnalezienia się w labiryncie uczuć i randek, w trakcie poszukiwania związków. Dokument przypadł do gustu widzom i dzięki nim już trzeci tydzień znajduje się na liście najchętniej oglądanych seriali na świecie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama