Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowość Netfliksa niespodziewanie stała się hitem. Idealny serial na Walentynki

W zeszłym tygodniu na Netfliksa trafił serial, będący adaptacją bestsellerowej powieści Davida Nichollsa. Wystarczyło kilka dni, by "Jeden dzień" stał się hitem platformy, a to pewnie dopiero początek. Melodramat to idealna propozycja na obejrzenie w Walentynki.

"Jeden dzień": O czym jest serial?

"Jeden dzień" opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku - w ostatnim dniu szkoły średniej - rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą. Ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku?

W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em spotykają się tego jednego dnia. Dorastają i zmieniają się, idą przez życie razem i osobno, doświadczają szczęścia i zawodów miłosnych. "Jeden dzień" to obejmująca dwie dekady historia miłosna na podstawie światowego bestsellera Davida Nichollsa - czytamy w oficjalnym opisie Netfliksa.

Reklama

W role główne wcielają się Ambika Mod ("Będzie bolało") i Leo Woodall ("Biały lotos"). W 2011 roku powstała filmowa wersja książki Nichollsa. Wówczas niezapomniany duet stworzyli Anne Hathaway oraz Jim Sturgess.

"Jeden dzień": Serial zyskuje ogromną popularność. Idealny na Walentynki

Serial zadebiutował na platformie tuż przed Walentynkami i zdołał zyskać sporą popularność. To zdecydowany numer jeden na Netfliksie w Polsce. "Jeden dzień" wyprzedził nawet nowy sezon głośnego reality show "Love never lies" i serial "Griselda".

Produkcja zyskuje także uznanie krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes otrzymał aż 91% pozytywnych ocen recenzentów i 86% widzów.

"Jeden dzień": Gdzie oglądać?

Serial "Jeden dzień" jest dostępny na Netfliksie.

Czytaj więcej: Najpopularniejszy serial Prime Video. Poznaliśmy obsadę trzeciej serii

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy