Reklama

"W-11": Tak zmienił się Sebastian Wątroba. Pokazał zdjęcie z synem

Sebastian Wątroba osiągnął sukces dzięki występom w popularnym serialu "W11 - wydział śledczy". Choć nie jest zawodowym aktorem, wielokrotnie udawało mu się stworzyć kreacje, które podbiły serca widzów. Obecnie nie pojawia się regularnie na ekranie, ale jest za to aktywny w sieci. Niedawno zamieścił w sieci zdjęcie z synem. Bardzo się zmienił od czasów popularności kultowego programu?

Sebastian Wątroba został aktorem... przez przypadek

Sebastian Wątroba przez dekadę występował na szklanym ekranie jako nieustraszony aspirant w serialu paradokumentalnym "W11- wywiad śledczy". Produkcja ta była emitowana przez stację TVN w latach 2004-2014 i była kalką niemieckiego programu z gatunku docu-crime pod tytułem "K11 - Kommissare im Einsatz".

Aktor ukończył zaoczne studia magisterskie na kierunku resocjalizacja na katowickim Uniwersytecie Śląskim, a później brał udział w kursach i szkoleniach, które pozwoliły mu na rozpoczęcie pracy w policji. Zanim po raz pierwszy postawił nogę na planie zdjęciowym, miał za sobą prawie dziesięć lat służby w wydziale kryminalnym i wcale nie planował zmieniać swojej pracy. Sebastian Wątroba: Aktor walczy z TVN! Sąd oddalił wniosek

Reklama

Wielka popularność po programie

W rozmowie z "Plejadą" aktor przyznał, że na casting do serialu zapisał się po tym, jak do jednostki, w której pełnił służbę, przyszedł telegram z informacją, że stacja TVN organizuje casting do nowego paradokumentu. Wielka popularność, którą Wątroba zdobył dzięki występom w "W11", otworzyła przed nim drzwi do prawdziwej kariery aktorskiej. 

Po zakończeniu pracy na planie jednego z największych hitów TVN tamtych lat Sebastian Wątroba miał okazję wystąpić w wielu innych produkcjach. Mogliśmy oglądać go między innymi w serialach "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny" i "Ślad" oraz w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" i "Proceder".Sebastian Wątroba wraca na ekrany. Policjant z "W-11" jest nie do poznania

Sebastian Wątroba nie zrezygnował z aktorstwa

Sebastian Wątroba porzucił policyjny mundur i przeszedł na emeryturę. Dziś jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci i prowadzi spokojne życie u boku swojej trzeciej małżonki. Chociaż od jego telewizyjnego debiutu minęło prawie 20 lat, Wątroba wciąż nie stracił zapału do występów przed kamerami. W tym roku ukazały się dwa filmy z jego udziałem - "Gierek" oraz "Krime Story. Love Story".Aktor aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się ze swoimi fanami swoją codziennością, udostępniając bardzo osobiste zdjęcia z rodziną oraz fotografie z planów zdjęciowych. Gwiazdor "W11" ostatnio wybrał się w podróż po Polsce, a jednym z przystanków na trasie był Kraków. 

47-latek udokumentował swoją wizytę w stolicy Małopolski i podzielił się kilkoma zdjęciami na Instagramie, gdzie dotychczas zgromadził ponad 10 tys. fanów. Na jednej z fotografii można zobaczyć go w towarzystwie syna. Sebastian Wątroba w opisie do kadrów wrócił wspomnieniami do serialu "W11 - Wydział Śledczy". Nie jest tajemnicą, że zdjęcia do tego paradokumentu były kręcone właśnie w Krakowie.

"Po drodze z Wrocławia do Warszawy koniecznie musieliśmy odwiedzić Kraków. Uwielbiam Kraków. To tu przez ponad 10 lat mieszkałem i pracowałem, nagrywając serial "W11 - Wydział Śledczy" i nie tylko. Dziś oglądamy go z wysokości 50 metrów z koła Cracow Eye. Miłego długiego weekendu moi Drodzy!" - napisał w mediach społecznościowych.

Sebastian Wątroba wrócił wspomnieniami do "W11". Co dzisiaj robi aktor?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL