W-11 Wydział Śledczy
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sebastian Wątroba wrócił wspomnieniami do "W11". Co dzisiaj robi aktor?

Sebastian Wątroba opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z kolegą, z którym spędził mnóstwo czasu na planie serialu "W11". Niedawno uchylił też rąbka tajemnicy na temat tego, czym się dzisiaj zajmuje. Ponownie wcieli się w rolę policjanta?

Sebastian Wątroba i "W11 - Wydział Śledczy"

Sebastian Wątroba, zanim trafił do telewizji, miał za sobą blisko 10-letni staż pracy. Jego życie zmieniło się po tym, gdy dostał rolę w serialu "W11 - Wydział Śledczy". Przez prawie 10 lat tworzył ekranowy duet z Joanną Czechowską, w produkcji, którą śledziły miliony widzów. Po zakończeniu emisji "W11" były policjant kontynuuje karierę aktorską. Pojawił się już m.in. w paradokumencie "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny" oraz w filmach "Proceder", "Gierek" czy "Krime Story. Love Story".

Sebastian Wątroba wspomina "W11"

Teraz aktor postanowił wrócić wspomnieniami do chwil spędzonych przy kręceniu "W11". Sebastian Wątroba spotkał po 10 latach dawnego kolegę z planu filmowego, Andrzeja Nakowskiego. Panowie spędzili ze sobą mnóstwo godzin w trakcie zdjęć do jednej z najpopularniejszych produkcji TVN, bowiem Nakowski pracował jako operator kamery. Co ciekawe, spotkali się ze sobą na planie filmowym i na tle komendy policji. Czyżby Sebastian Wątroba wrócił do roli policjanta?

Sebastian Wątroba w "Na dobre i na złe"

Reklama

Dla tych, których słowa Sebastiana Wątroby rozczarowały, mamy jednak dobre wieści. Aktor powróci epizodycznie jako policjant w serialu "Na dobre i na złe", o czym poinformował już jakiś czas temu w mediach społecznościowych. Do wpisu dołączył zdjęcie zza kulis produkcji, na którym pojawił się oczywiście w mundurze policyjnym. Pomimo tego, że ostatni klaps na planie "W11" padł 8 lat temu, to dziś były policjant jest w naprawdę świetnej formie.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Aleksandra Domańska: Robię tak, jak mi podpowiada serce [wywiad]

Barbara Kurdej-Szatan pomaga Ukraińcom

Przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Joan Collins zakończyło się tragedią

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Wątroba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy