W-11 Wydział Śledczy
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1244
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sebastian Wątroba wraca na ekrany. Policjant z "W-11" jest nie do poznania [foto]

Sebastian Wątroba, który zyskał rozpoznawalność dzięki paradokumentowi "W-11 Wydział Śledczy", wkrótce znów pojawi się na ekranach telewizorów. Były policjant na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmienił. Nie przypomina już siebie z czasów "W-11".

Sebastian Wątroba grał w "W-11"

Serial "W-11 Wydział Śledczy" zadebiutował na antenie TVN w 2004 roku i szybko stał się prawdziwym hitem. To właśnie on zapoczątkował w Polsce trwającą do dziś modę na paradokumenty.

Choć produkcja zakończyła się w 2014 roku, wielu telewidzów do dziś pamięta i ciepło wspomina jej głównych bohaterów: Joannę Czechowską, Sebastiana Wątrobę, Macieja Friedka czy Annę Potaczek. Nie wszyscy wiedzą o tym, że występujący w "W-11" aktorzy rzeczywiście byli policjantami.

Jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów "W-11" był Sebastian Wątroba, który na ekranie tworzył duet z Joanną Czechowską. Chociaż dzięki roli w paradokumencie stacji TVN zyskał ogromną popularność i sympatię widzów, z perspektywy czasu nie wspomina go najlepiej. Od lat toczy batalię sądową o tantiemy. Swoją walkę na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych.

Reklama

Sebastian Wątroba z "W-11" dziś

Sebastian Wątroba, choć nie jest aktorem zawodowym, po zakończeniu "W-11" nie zrezygnował z występowania przed kamerą. Kontynuował karierę aktorską, występując m. in. w kolejnym paradokumencie, "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny". W ostatnich latach zagrał też w serialu "Ślad" czy filmach "Proceder", "Gierek" i "Krime Story. Love Story". Niedawno dołączył też do obsady popularnej telenoweli. Wkrótce znów zobaczymy go na ekranach telewizorów.

Sebastian Wątroba jakiś czas temu zadebiutował w obsadzie serialu "Na dobre i na złe". Mimo że jego rola była niewielka, nie krył, że bardzo się z niej cieszy. Wkrótce jego postać pojawi się w telenoweli ponownie, czym 48-letni obecnie były policjant pochwalił się na Instagramie, gdzie jego poczynania śledzi blisko 10 tysięcy osób.

"Siedzę i zerkam na scenariusz kolejnego odcinka serialu 'Na dobre i na złe', w którym znów będę miał przyjemność pojawić się na momencik" - napisał z niekrytą ekscytacją.

Te wieści bardzo ucieszyły jego fanów. Z opublikowanego przez Wątrobę zdjęcia wynika, że publiczność będzie mogła zobaczyć go w 853. odcinku produkcji.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: W-11 Wydział Śledczy | Sebastian Wątroba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy