"Taniec z Gwiazdami": Łukasz Płoszajski wróci na parkiet?

Pierwszy odcinek trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wywołał mnóstwo emocji. Wielu widzów sądziło, że z show już na starcie pożegnają się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, którzy otrzymali najniższe noty od jurorów.

"Taniec z Gwiazdami 13". Łukasz Płoszajski odpadł z programu

Werdykt okazał się jednak inny. Z programu jako pierwsi odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Tancerka nie kryła rozgoryczenia tą decyzją.

"Taniec z Gwiazdami 13". Karolina Pisarek w szpitalu. Łukasz Płoszajski wróci na parkiet?

Werdykt nie przypadł do gustu widzom, którzy ochoczo wyrażali swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych. W środę pojawiły się jednak plotki, jakoby Łukasz i Wiktoria mieli wrócić na parkiet. Wszystko dlatego, że jedna z uczestniczek programu, Karolina Pisarek-Salla, trafiła do szpitala. Ostatnio aktor został zapytany, czy w przypadku rezygnacji modelki z udziału w show chciałby znów zatańczyć przed telewizyjnymi kamerami. Jego odpowiedź może zaskoczyć.

Reklama

"Poszedłem do "Tańca z gwiazdami", żeby dać jak najlepsze show. Wydaje mi się, że to nam się udało, a to, co wydarzyło się podczas ogłoszenia wyników, było totalnym zaskoczeniem dla wszystkich. Internet od niemal tygodnia o tym huczy. Kiedy zobaczyłem, co ludzie piszą pod naszymi zdjęciami i wideo z naszym tańcem, byłem naprawdę wzruszony. Niestety musieliśmy schować buty do szafki i odejść z programu" - dodał gwiazdor "Pierwszej miłości".

"Taniec z Gwiazdami 13". Co z udziałem Karoliny Pisarek?

W niedzielę Karolina Pisarek-Salla ujawniła, że zdiagnozowano u niej powiększoną przysadkę mózgową z torbielą. Choć modelka na ten moment nie musi przechodzić operacji, to jej udział w "Tańcu z Gwiazdami" wciąż stoi pod znakiem zapytania. 25-latka poinformowała obserwatorów, że decyzję w sprawie dalszych występów na parkiecie może podjąć w ostatniej chwili.

Trzynastą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można oglądać w Polsacie. Show pokazywane jest w poniedziałki o 20:05. Komu kibicujecie w rywalizacji o Kryształową Kulę?

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Izabela Trojanowska chciała poświęcić życie służbie Najwyższemu! Do dziś często rozmawia z Bogiem...

Anna Cieślak: Zagrać nagość bez rozbierania się

Monika Miller: Ostatni rok był dla niej trudny! Mierzyła się z chorobą

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy