"Taniec z Gwiazdami": Karolina Pisarek przerwała milczenie po występie

Karolina Pisarek, mimo problemów zdrowotnych, pojawiła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Jej występ nie zachwycił jednak widzów. Teraz modelka opublikowała poruszający wpis.

"Taniec z Gwiazdami 13": Problemy zdrowotne Karoliny Pisarek

W zeszłym tygodniu do sieci trafiły niepokojące informacje na temat Karoliny Pisarek-Salli. 25-letnia modelka poinformowała w mediach społecznościowych, że od kilku dni zmaga się z silnymi bólami głowy. W pewnym momencie dolegliwości stały się na tyle uciążliwe, że uczestniczka trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami" trafiła do szpitala. Po kilku dniach Pisarek usłyszała diagnozę. Wykryto u niej powiększoną przysadkę mózgową z torbielą.

"Taniec z Gwiazdami 13". Karolina Pisarek pojawiła się na parkiecie

Dalszy udział 25-latki w programie tanecznym do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Karolina Pisarek-Salla zdecydowała się jednak wyjść na parkiet, ponieważ lekarze stwierdzili, że nie ma przeciwwskazań do jej występów w show. Modelka zaprezentowała się z Michałem Bartkiewiczem w tańcu współczesnym, ale nie pokazała zbyt wielu kroków. Wszystko dlatego, że jej choreografia została ograniczona do minimum. Jurorzy ocenili występ Pisarek-Salli i Bartkiewicza na 17 punktów.

Reklama

Taniec 25-latki nie zachwycił widzów, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w social mediach. Część internautów uważa również, że modelka powinna zrezygnować z udziału w programie, aby na spokojnie wrócić do zdrowia.

"To nawet nie był taniec... Jak dla mnie powinna [...] odpaść...", "Mogłaby zrezygnować pod koniec odcinka, w końcu zdrowie najważniejsze", "To już Rutkowski więcej tańczył" - pisali użytkownicy sieci.

"Taniec z Gwiazdami 13": Karolina Pisarek przerwała milczenie

Jury ma nadzieję, że następnym razem Karolina zatańczy już bez taryfy ulgowej. We wtorek uczestniczka show opublikowała pierwszy post na Instagramie po pobycie w szpitalu. 25-letnia modelka dołączyła do niego ślubną fotografię z mężem, Rogerem Sallą. W opisie zwróciła się bezpośrednio do ukochanego.

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, jak bardzo jestem wdzięczna za to, że mam Cię w swoim życiu. Dziękuję za wszystko - napisała.

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" z rywalizacji odpadli Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Przypomnijmy, że program można oglądać w poniedziałki o 20:05 na antenie Polsatu.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy