Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna krytykuje produkcję. Ma do nich żal

Martyna, uczestniczka trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas zorganizowanego na swoim Instagramie Q&A, wypowiedziała się na temat programu. Wyrzuciła z siebie kilka gorzkich słów w stronę produkcji i ekspertów. "Ta para była stworzona na potrzeby show".

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" znów znalazł się na celowników widzów z powodu finałowego odcinka. Siódma edycja produkcji od samego początku budziła sporo emocji. Tym razem eksperci dopasowali trzy pary. Małżeństwa w ramach społecznego eksperymentu stworzyli Agnieszka i Kamil, Patrycja i Adam oraz Dorota i Piotr.

Atmosfera zrobiła się jeszcze gorętsza za sprawą wypowiedzi byłej uczestniczki - Martyny. Bohaterka trzeciego sezonu, zorganizowała w ostatnim czasie Q&A, podczas którego wspomniała udział w programie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie byli dla siebie stworzeni

Martyna podczas Q&A wyraźnie podkreśla, że nie była zadowolona ze sparowania jej z Przemkiem. Wręcz miała o to żal do ekspertów, ponieważ w ankiecie przed programem wyraźnie zaznaczała, że tacy mężczyźni się jej nie podobają.

Reklama

"Nie byliśmy dla siebie, dwa różne światy. Dalej uważam, że ta para była dobrana na potrzeby show. Byłam zawiedziona postawą ekspertów i tym, że obarczyli mnie winą za niepowodzenie tego związku... Ale było, minęło. Ułożyłam sobie życie, jestem szczęśliwa" - powiedziała.

Para dogadywała się na poziomie koleżeńskim, lecz koniec końców, między nimi nie zaiskrzyło. 

"Pisałam w ankietach i wszędzie, że tacy mężczyźni mi się nie podobają. Każdy ma swój typ człowieka. Dlaczego eksperci prośby innych osób potraktowali bardziej poważnie, a innych nie? Co to są za podwójne standardy?"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostatnia edycja zrobiona na "odwal się"?

Martyna jest wyraźnie rozgoryczona tym, jak potraktowali ją twórcy show. W negatywnych słowach wypowiedziała się także na temat ostatniego sezonu:

"Poprzednie edycje zdecydowanie lepsze. Ta, mam wrażenie, zrobiona na "odwal się". Niestety. I te podróże poślubne... Produkcja powinna się bardziej postarać" - powiedziała.

Dodała, że w jej edycji było więcej emocji.

Obecnie Martyna jest w szczęśliwym związku i spodziewa się dziecka.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Związek Agnieszki i Kamila nie przetrwał

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr nadal jest z Dorotą? Jest komentarz

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zachowanie Kamila oburzyło widzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL