Reklama

"Sanatorium miłości 4": Widzowie krytykują program! Zaręczyny pod publiczkę?

Widzowie krytykują "Sanatorium miłości"! Według wielu internautów zaręczyny Anny i Piotr to gra pod publiczkę, a para po prostu lansuje się przed kamerami. Inni składają parze gratulacje. Wiadomo jedno - w sieci rozgorzała gorąca dyskusja!

To już koniec! W niedzielę 15 maja Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek 4. serii "Sanatorium miłości" - programu prowadzonego przez Martę Manowską. Podczas trwającego miesiąc turnusu kamery towarzyszyły kuracjuszom zarówno podczas wykonywania rozmaitych zadań, jak i na romantycznych randkach. Zwieńczeniem sezonu był uroczysty bal, na którym dziennikarka ogłosiła "Króla i Królową Turnusu": zostali nimi Zofia i Piotr Hubert.

Zanim to jednak nastąpiło, wydarzyło się coś niespodziewanego: podczas składania podziękowań grupie będący na środku Piotr Sieroczniewicz zaprosił do siebie Annę Ziembę. Para poznała się właśnie w Polanicy, a niedługo potem postanowili, że chcą stworzyć związek. W czasie finału Piotr poszedł o krok dalej... prosząc wybrankę o rękę!

Reklama

Anna przyjęła oświadczyny Piotra, nie kryjąc wzruszenia.

Ta romantyczna scena bez wątpienia zapisze się w historii "Sanatorium miłości". A jak na taki obrót spraw zareagowali internauci oglądający "SM"? Okazuje się, że zdania są podzielone...

"Sanatorium miłości". Czy Anna i Piotr są razem?

Po emisji ostatniego odcinka "Sanatorium miłości" w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat związku Anny i Piotra. Podczas gdy jedni gratulowali parze zaręczyn, inni zastanawiali się nad siłą ich uczucia; kuracjusze zdecydowali się bowiem na zaręczyny po zaledwie kilku tygodniach znajomości:

Ta para jest sztuczna, nie rozmawiają szczerze, tylko lansują się do kamery jak aktorzy grający w telenoweli. Żadnych przemyśleń, dyskusji na temat. Oni już zdążyli się sobą znudzić, te uczucia takie płytkie i puste, nieszczere. Oświadczyny to zwykły lans tego pana. Myślę, że chciał popisać się na ekranie i dopiero teraz poszuka właściwej kobiety... Zrobił sobie reklamę, ale wg mnie negatywną!

Niektórzy z użytkowników sieci sugerowali nawet, że związek Anny Piotra należy już do przeszłości:

Jak dotąd nic nie wskazuje jednak na to, by Anna i Piotr zakończyli swoją relację: na ich facebookowych profilach pojawiają się coraz to nowe posty przedstawiające zdjęcia pary. Kibicowaliście im w "Sanatorium miłości"?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4": Finał pełen emocji! Zaręczyny na wizji to nie wszystko [10. odcinek]

Barbara Kurdej-Szatan straci program! Koniec "Projektu Cupid"?

Paweł Orleański poprowadzi program "Łowcy skarbów. Kto da więcej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama