Miller, Madeńska, Zusje i Jonkisz poszukają miłości przed kamerami!

Czy Monika postanowi randkować z chłopakami czy dziewczynami? Jak Sylwii pójdzie poszukiwanie tatusia dla swojego pieska Oreo? Czy Zusje potraktuje randki jak pole walki i da komuś niezły wycisk? Jakie taktyki podrywu ma były mister polski? Okaże się niepoprawnym romantykiem czy zwykłym podrywaczem? Tego wszystkiego widzowie ESKA TV dowiedzą się z programu Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą Na Podryw.

"Celebs Go Dating": Kto wystąpi w programie?

"Celebs Go Dating" to popularny brytyjski format, w którym celebryci szukają swojej drugiej połówki wśród nieznanych singli. Polska edycja wystartuje już w najbliższą środę. W programie, pod okiem psychologów, miłości poszukają: Monika Miller - modelka, aktorka serialu Gliniarze. Sylwia Madeńska - tancerka, zwyciężczyni pierwszej edycji polskiego programu "Love Island. Wyspa Miłości". Zusje - zawodniczka federacji freak-fight’owych, która już 26 listopada kolejny raz stanie na ringu. Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015 roku, model i akrobata. Dochodzącym uczestnikiem programu będzie Super Mario Trener czyli Mariusz Sobczak - trener personalny, który podbija właśnie swoim profilem Tik Tok’a.

Reklama

Czy znani single odnajdą miłość przed kamerami? Stacja zapewnia, że w programie nie zabraknie szczerych, emocjonalnych rozmów, poruszających wyznań, zabawnych sytuacji, a nawet małych dram. Skład programu jest bardzo różnorodny. Uczestnicy mają totalnie różne osobowości, potrzeby i wyobrażenia na temat swojej drugiej połówki. Randkowe perypetie celebrytów komentować będzie zadziorny i zabawny lektor. W tę rolę wcielił się Wiktor Brzozowski.

Nad poszukiwaniami czuwać będą specjaliści. Barbara Strójwąs - psycholog, autorka książek o miłości, związkach i singlach. Znana w social mediach jako @trudnasztuka. Jej kompanem w rozmowach ze znanymi singlami będzie Marcin Mańka - psycholog, trener kompetencji miękkich i coach. Basię i Marcina będzie wspierał w poszukiwaniach recepcjonista, młodszy agent Łukasz Darłak.

"Celebs Go Dating": Pierwszy odcinek programu

W pierwszym odcinku przed psychologami programu otworzą się Monika Miller, Sylwia Madeńska, Zusje i Rafał Jonkisz. Czy celebryci okażą się dla widzów zaskoczeniem? Co czują? Z jakimi problemami mierzą w relacjach z ludźmi? Czego nie widać w świecie social mediów, ścianek i czerwonych dywanów? Czy Monika postanowi randkować z chłopakami czy dziewczynami? Jak Sylwii pójdzie poszukiwanie tatusia dla swojego pieska Oreo? Czy Zusje potraktuje randki jak pole walki i da komuś niezły wycisk? Jakie taktyki podrywu ma były mister polski? Okaże się niepoprawnym romantykiem czy zwykłym podrywaczem? Czy finalnie celebryci znajdą miłość? Tego wszystkiego widzowie ESKA TV dowiedzą się z programu "Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą Na Podryw".

"Celebs Go Dating": Jak gwiazdy bawiły się na premierze?

W poniedziałek 14 listopada miejsce miała konferencja prasowa programu. Uczestnicy formatu chętnie relacjonowali jej przebieg na swoich profilach w social mediach.

"Celebs Go Dating": Kiedy i gdzie oglądać?

Program ma 9 odcinków, a premierowe emisje będzie można oglądać co środę o 22:00 w ESKA TV. Powtórki programu stacja pokaże w piątki o 22:00.

Zobacz też:

Maciej Orłoś: Dziś zna go w Polsce każdy. Niewielu wie, jak zaczynał!

Stanisława Ryster: W TVP zrobili mi świństwo

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy