Mama Anny Przybylskiej od lat zmaga się z hejtem. Nie ma chwili spokoju

Anna Przybylska cieszyła się wyjątkową sympatią widzów. Przedwczesne odejście aktorki była szokiem nie tylko dla jej rodziny, ale również wielu fanów. W tym roku minęło osiem lat od jej śmierci. Bliscy aktorki nadal odczuwają jej brak. Niedawno matka Przybylskiej gościła w programie "Miasto kobiet". Jej wyznanie porusza i szokuje.

Anna Przybylska: Kariera i śmierć

Anna Przybylska grono fanów zdobyła dzięki rolom w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Bilet na Księżyc", czy "Daleko od noszy". W 2013 roku u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Aktorce nie udało się wygrać z chorobą. Odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. 

Krystyna Przybylska mimo upływu lat nie pogodziła się ze śmiercią córki. "Bardzo mi jej brakuje. Proszę wierzyć, że strasznie mi jej brakuje. Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i wróci" - mówiła rok temu w rozmowie z Dorotą Wellman. 

Reklama

Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z mamą! Urocze zdjęcie Przybylskiej

Krystyna Przybylska o hejcie

Już wtedy matka aktorki opowiedziała o złośliwych, wręcz nienawistnych komentarzach, z którymi musiała się zmagać. "Tę falę hejtu, którą ja przeczytałam... Ja byłam gotowa wyjść na balkon i skoczyć, bo sobie pomyślałam, dlaczego ludzie są tacy. (...) Chciałam to z siebie wyrzucić, bo proszę mi wierzyć, że ja do dnia dzisiejszego nie wiem, czy ja przeżyłam tę żałobę, czy nie" - powiedziała. 

Krystyna Przybylska była teraz gościem "Miasta kobiet". W programie opowiedziała, że musiała zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne. Obecnie jest pod opieką specjalisty. "Od 2015 roku leczę się u psychiatry. Wszystko przez hejt. Nie ma chwili spokoju. (...) Im więcej się uśmiechasz, im więcej jesteś miła, tym bardziej ich to drażni. Oni chcieliby cię widzieć płaczącą. Musisz podnosić głowę" - wyznała Marzenie Rogalskiej. 

Mama Ani Przybylskiej we wzruszającym wyznaniu. Tak upamiętnia córkę

"Ania": Na podstawie filmu powstaje serial

7 października do kin trafił film "Ania". W dokumencie wspólne chwile z Anną Przybylską wspominają m.in. jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie brak opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in. Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego.

Teraz nadawca zdecydował się stworzyć na kanwie filmu czteroodcinkowy serial dokumentalny - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. W produkcji zostaną ujęte niewykorzystane wcześniej wywiady z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami aktorki, a także materiały archiwalne, na które zabrakło wcześniej miejsca. Choć szczegóły emisji nie są jeszcze znane, to prawdopodobnie będzie miała miejsce kanale TVP1 w pierwszym kwartale 2023 roku. 

"Ania": Film o aktorce był hitem. Powstanie również serial

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Krystyna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy