Reklama

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Cenne przedmioty i intrygująca historia

Ile może być wart rzutnik z lat 70. z zestawem bajek? Do czego służy zagadkowy ceramiczny przedmiot i jaką cenę osiągnie na licytacji? Na ile zostanie wyceniona komoda z lat 60. po renowacji? Jaką cenę gotowi będą zapłacić licytujący za zestaw w stylu secesyjnym złożony z lustra i szczotek do ubrania?

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Co w nwoym odcinku?

Odpowiedzi na te pytania już dziś o godz. 18 w kolejnym odcinku nowego programu "Łowcy skarbów. Kto da więcej" emitowanego od poniedziałku do piątku w Czwórce, w którym grupa koneserów i dealerów antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

W tym odcinku, dzięki znakomitym ekspertom programu dokonującym wyceny przedmiotów, dowiemy się również m.in. skąd się wzięła Cepelia, co to jest op-art i jak fachowo odnawiane są stare meble.

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Polska edycja popularnego programu

"Łowcy skarbów. Kto da więcej" to polska edycja światowego hitu, którą od września można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18 w Czwórce. Gospodarzem show jest Paweł Orleański, a w roli tytułowych Łowców występują m.in.: Martyna Kupczyk, Katarzyna Czułowska, Jessica Świegodzińska, Michał Nowocin czy Paweł Papaj .

Reklama

Wśród ekspertów znajdują się Krystyna Łuczak-Surówka - wykładowczyni warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, historyczka i krytyczka designu,

Katarzyna Jasiołek - specjalistka w dziedzinie designu i rzemiosła, autorka książek o wzornictwie; Agnieszka Gniotek - historyk i krytyk sztuki, ekspert galerii sztuki i domu aukcyjnego; Katarzyna Szwarc - specjalistka od sztuki współczesnej, autorka i kuratorka wystaw; Jakub Naumiuk - rzeczoznawca, poszukiwacz i opiekun sprzedawców wyselekcjonowanych przedmiotów vintage oraz antyków dla największej polskiej platformy online sprzedającej design; Marek Kruczek - antykwariusz, ekspert w dziedzinie rzemiosła artystycznego, specjalizujący się w porcelanie; Urszula Prus - ekspert, biegły sądowy i rzeczoznawca biżuterii i kamieni szlachetnych; Daniel Stoiński - kulturoznawca, kolekcjoner polskiego powojennego designu, właściciel autorskiej pracowni renowacji; Leszek Klein - wytrawny znawca i historyk techniki; Michał Niesiołowski - właściciel antykwariatu i galerii sztuki; Weronika Kosmala - dyplomowany analityk rynku aukcyjnego i Maciej Szymaniak - historyk sztuki, kolekcjoner, współwłaściciel pracowni szkła i ceramiki.

Zobacz też:

"Fort Boyard": Roma Gąsiorowska i Joanna Jabłczyńska gwiazdami show Viaplay

Dagmara Kaźmierska: Zaczynam przygodę z teatrem i stand-upem

Filip Chajzer: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". To mogło się źle skończyć!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy