Reklama

Filip Chajzer: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". To mogło się źle skończyć!

Filip Chajzer jest znany z licznych programów stacji TVN. W ostatni wydaniu "DDTVN" zaproszono specjalnego gościa, z którym rozmawiał na temat zabawek. Prezenter, chcąc pokazać działanie zabawki, zaczął na niej skakać. Jednak szybo stracił równowagę i spadł na swoją współprowadzącą Małgorzatę Ohmę.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme już od dłuższego czasu są jednymi z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Widzowie stacji uwielbiają ten poranny duet i piszą wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Jednak w ostatnim wydaniu programu wiele rzeczy poszło nie tak. Od wypadku na planie po wchodzenie gościowi w słowo.

Filip Chajzer przewraca Małgorzatę Ohmę

Tematem ostatniego wydania programu były zabawki dla dzieci. Zaproszono nawet ekspertkę w tej dziedzinie. W pewnym momencie Filip Chajzer wziął jedną z zabawek i zaczął na niej skakać. W pewnej chwili prowadzący stracił równowagę i wpadł na swoją koleżankę Małgorzatę Ohmę. Prezenterka upadła na ułożone zabawki rozrzucając je po ziemi.

Reklama

Kobieta szybko podniosła się i udając, że nic się nie stało, powiedziała: "Przepraszam bardzo". Gość programu nie mógł opanować swojego śmiechu. Chajzer położył rękę na ramieniu przewróconej koleżanki, chcąc ją przeprosić. Całość zdarzenia obyła się bez większych szkód.

Filip Chajzer przerywa gościowi. Małgorzata Ohme nie kryje irytacji

Kiedy już po wypadku program został kontynuowany, pojawiła się kolejna komplikacja. Filip Chajzer co rusz wchodził w słowo zaproszonej ekspertce, tym samym nie dając jej możliwości pełnego wypowiedzenia się. Prezenter wszystko komentował, co jakiś czas testując zabawki, na których często się przewracał. Wprowadzało to do programu lekki chaos.

Małgorzata Ohme nie kryła swojej irytacji i szybko odniosła się do zachowania kolegi, mówiąc:

Jednak i to nie pomogło. Dlatego niedługo po tym ponownie dodała:

Zobacz też:

"Fort Boyard": Roma Gąsiorowska i Joanna Jabłczyńska gwiazdami show Viaplay

Dagmara Kaźmierska: Zaczynam przygodę z teatrem i stand-upem

"Taniec z gwiazdami": Łukasz Płoszajski szczerze o show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy