Reklama

"Taniec z gwiazdami": Łukasz Płoszajski szczerze o show

Łukasz Płoszajski odpadł w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Po kilku tygodniach aktor znów zabrał głos na temat tanecznego show. 44-latek ma pewien plan na najbliższą przyszłość.

Łukasz Płoszajski był uczestnikiem trzynastej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W pierwszym odcinku aktor zatańczył tango z Wiktorią Omyłą. Jurorzy ocenili występ tej pary na 25 punktów. Choć Łukasz i Wiktoria nie otrzymali tego wieczoru najniższej noty, to jako pierwsi odpadli z rywalizacji o Kryształową Kulę. Werdykt nie spodobał się widzom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych. Rozgoryczenia nie kryła również Wiktoria Omyła.

"Taniec z Gwiazdami 13". Łukasz Płoszajski odpadł w pierwszym odcinku

Łukasz Płoszajski wróci do "Tańca z gwiazdami"?

Reklama

Wiele wskazuje na to, że gwiazdor "Pierwszej miłości" wciąż nie przełknął goryczy porażki. Łukasz Płoszajski po kilku tygodniach znów skomentował swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". 44-latek ujawnił w najnowszym wpisie, że zamierza przygotować coś specjalnego dla fanów. Jego słowa sugerują, że może to być występ w kolejnej edycji programu. 

Czy jest szansa na to, że ponownie zobaczymy aktora na parkiecie? Tego na razie nie wiadomo. Dotychczas producenci show nie odnieśli się do jego wpisu.

"Taniec z Gwiazdami 13". Gdzie i kiedy oglądać?

Trzynastą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można oglądać w poniedziałki o 20:05 w Polsacie. 

W kolejnym odcinku widzowie zostaną zabrani w taneczną podróż po najpopularniejszych produkcjach stacji. Przypomnijmy, że w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało już tylko siedem par.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy