"Love Island": Josie odniosła się do pytań na temat związku z "Góralem"

Internauci od pewnego czasu są zaniepokojeni relacją Josie i Kuby z "Love Island". Para nie pokazywała się ostatnio razem, co skłoniło użytkowników sieci do zadawania pytań.

Czy Josie i Kuba z programu: "Love Island. Wyspa miłości" wciąż są razem? W ostatnim czasie zwyciężczyni show udała się bowiem na wakacje bez partnera, co uruchomiło lawinę zapytań. Teraz głos w sprawie zabrała sama Josie, nagrywając na Instagramie specjalne wideo.

Czy Josie i Kuba z „Love Island” są razem?

Josie Kwaśniewska to zwyciężczyni minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Niemal tuż po wejściu do willi piękna Kanadyjka zawładnęła sercem Kuby Galicy, a ich znajomość nabrała szaleńczego tempa. Josie i Kuba zyskali także ogromną sympatię publiczności i to właśnie dzięki ich głosom wspomniana para wygrała "Love Island 5". Po zakończeniu programu "Góral" i Josie udali się razem w rodzinne strony mężczyzny - do Zakopanego, gdzie spędzali romantyczne chwile. Od pewnego czasu jednak Josie nie pojawia się na instagramowych relacjach Kuby, a wszystko za sprawą jej... wakacyjnego wyjazdu! Josie obecnie przebywa bowiem na urlopie, a towarzyszą jej Caroline Juchniewicz oraz Ola Tomala: obie także znane z "LI".

Reklama

Wiele wskazuje na to, że panie wybrały się na zagraniczny, "damski" wyjazd po to, by "naładować akumulatory". Nawet będąc daleko, Josie nie zdołała uniknąć pytań o Kubę. W pewnym momencie Kwaśniewska postanowiła wszystko wyjaśnić, nagrywając krótki filmik.

Josie z "Love Island 5" wyjaśnia na Instagramie

Na InstaStories Josie z "Love Island" wyjaśniła, że między nią a Kuba wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ona udała się na "babski wypad" - stąd brak "Górala":

(...) To malutkie wideo jest po to, by wyprostować taki temat. Mam bardzo dużo wiadomości w stylu: "Gdzie jest Kuba?", "Gdzie twój Góral?". Chciałam wam odpowiedzieć w jednym wideo, bo tego jest bardzo dużo. To jest "babski urlop". Ja jestem też normalnym człowiekiem i chyba też mi się należy wyjazd na wakacje z dziewczynami (...). To jest moja najlepsza koleżanka, która ma urodziny; wszystkie "baby" pojechały razem na plażę i jest świetnie - taki dobry odpoczynek (...).

Na zakończenie swoich słów Josie uspokoiła wszystkich zainteresowanych, potwierdzając, że między nią a "Góralem" niezmiennie wszystko układa się w jak najlepszym porządku:

(...) Wszystko super między nami. Zaraz wrócę do Polski i będziemy się wiedzieć.

Kibicowaliście Josie i Kubie w programie?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Monika Bolly: Piękne ciało i wielkie niebieskie oczy. Była gwiazdą lat 90.

Telekamery 2022: Jubileuszowa edycja ze zmianami. Nie będzie relacji na żywo

"Sanatorium miłości 4": Kolejne zaręczyny. Tym razem Natalia i Marek!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy