Reklama

Telekamery 2022: Jubileuszowa edycja ze zmianami. Nie będzie relacji na żywo

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Telekamer, trafi na antenę TV Puls 31 maja. W związku z 25-leciem nagrody gala będzie znacząco różnić się od innych. Jedną ze zmian spowodowała sytuacja pandemiczna - choć głosowanie telewidzów zakończyło się 27 stycznia, rozdanie Telekamer zostało przesunięte na maj.

Telekamery 2022: 25-lecie nagrody

W tym roku rozdanie Telekamer nie będzie transmitowane na żywo. 31 maja TV Puls wyemituje nagranie gali, które zostało zarejestrowane wcześniej, podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Jednak na tym zmiany dotyczące tej edycji się nie kończą. W związku z okrągłym jubileuszem w kategoriach głównych zostali nominowani laureaci z wszystkich poprzednich edycji. Widzowie mogli z kolei wybrać swoich faworytów w zaledwie trzech kategoriach: Aktorka 25-lecia, Aktor 25-lecia, Serial 25-lecia oraz specjalnej kategorii, którą przygotował magazyn "Netfilm".

Telekamery 2022: Laureatów wybiorą redaktrzy "Tele Tygodnia"

Pozostałych zwycięzców (w kat. prezenter, dziennikarz publicystyczny, osobowość, juror, dziennikarz sportowy, prezenter pogody, kanał tematyczny, program rozrywkowy, serial fabularno-dokumentalny) wyłoni specjalne jury, w którego skład będą wchodzić redaktorzy "Tele Tygodnia".

Reklama

Laureaci Złotych Telekamer (którzy tworzą Kapitułę Telekamer) przyznają nagrodę w kat. Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Telekamery 2022: Gwiazdą muzyczną Edyta Górniak

Jak informują Wirtualnemedia.pl galę poprowadzą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski, a muzyczną gwiazdą będzie Edyta Górniak.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1665. Finał sezonu: Magda dowie się od zdradzie?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2648. Finał sezonu pełen zaskakujących zwrotów akcji!

"M jak miłość": Odcinek 1664. Kisielowa wypowiada wojnę Nieśpielakowi!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL