Karolina Pachniewicz: Co się stało z kontrowersyjną gwiazdą "Big Brothera"?

"Big Brother" rozpoczął erę reality show w Polsce. Program budził ogromne kontrowersje, co tylko nakręcało zainteresowanie. Uczestnicy byli gotowi na niemal wszystko, by zaistnieć w show-biznesie. Dla większości z nich sława trwała przysłowiowe pięć minut i dzisiaj niewiele osób o nich pamięta. Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką programu. Co dzisiaj robi?

Najmłodsza uczestniczka pierwszej edycji

Karolina Pachniewicz miała zaledwie 21 lat, gdy weszła do domu Wielkiego Brata. Od tamtej chwili w ubiegłym roku minęło już 20 lat. Swój udział w programie Pachniewicz wspominała w rozmowie z TVN. Zdradziła również, jak to się stało, że została jedną z uczestniczek. 

Na ostatnią rozmowę przyjechała prosto z Zakopanego. Producenci zadzwonili do pensjonatu, w którym się zatrzymała i powiedzieli, że musi przyjechać do Warszawy. W nocy, razem z mamą wyruszyła do stolicy. Tam dowiedziała się, że została wybrana na jedną z mieszkanek domu Wielkiego Brata. Razem z nią weszli do niego: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Małgorzata Maier, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Piotr Gulczyński, Grzegorz Mielec, Piotr Lato, Sebastian Florek, Monika Sewiło i Anna Baranowska. 

Reklama

Zwycięzca "Big Brothera" Kamil Lemieszewski wystąpił w wielu serialach Netflixa!

Pierwszy romans w programie

Najmłodsza uczestniczka szybko stała się jedną z ulubienic widzów. To ona jest autorką kultowego już tekstu "Gulczas, a jak myślisz...". Dzisiaj Karolina Pachniewicz wspomina, że pozostali uczestnicy bardzo się o nią troszczyli. Z niektórymi z nich do tej pory utrzymuje kontakt. 

W trakcie udziału w programie nawiązała bliską relację z innym uczestnikiem. Razem z Grzegorzem Mielcem zostali pierwszą parą polskiego "Big Brothera". Jednak uczucie nie przetrwało poza planem. Jednak oboje do dzisiaj mają ze sobą kontakt i pozostają w dobrych relacjach.

Niesłychane, co robi dziś "Ken" z "Big Brothera"!

Dlaczego zniknęła z show-biznesu?

Po zakończeniu programu Karolina Pachniewicz niespodziewanie zniknęła z show-biznesu. W przeciwieństwie do innych uczestników, nie widziała siebie w roli celebrytki. Przyznała nawet, że popularność zaczęła jej ciążyć i nie czuła się z tym za dobrze. 

Zamiast na pozowaniu na ściankach postanowiła skupić się na nauce oraz rodzinie. Obecnie mieszka w Anglii, do której przeprowadziła się 14 lat temu. Pracuje jako tłumaczka w szpitalu. Nie zawsze było jej łatwo. Przez pandemię prawie pół roku była bez pracy. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie partnera. 

Kobieta związana jest z o 15 lat starszym Dawidem. Poznali się przez aplikację randkową i są razem od prawie ośmiu lat. W rozmowie z TVN wyznała, że jest przyszywaną babcią dla córki swojej pasierbicy. Na co dzień mieszkają w Manchesterze. Pytana o to, czy wróci do kraju na stałe, odpowiedziała: "nigdy nie mów nigdy". 

Maja Frykowska: Kiedyś skandalistka, a dziś?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pachniewicz | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy