Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barbarzyńcy": Zwycięzca "Big Brothera" Kamil Lemieszewski wystąpił w wielu serialach Netflixa!

Kamil Lemieszewski, nie jest jedynie triumfatorem ostatniej polskiej edycji show "Big Brother". Nie wszyscy wiedzą, że zajmuje się także aktorstwem i regularnie gra epizody w zagranicznych produkcjach. Wystąpił już m.in. w serialach "Peaky Blinders", "Król Artur" czy produkcji "Han Solo. Gwiezdne wojny - historie". Do swojego dorobku może też zaliczyć kolejną rolę. Ostatnio pracował jako kaskader w 2. serii serialu Netflixa "Barbarzyńcy". Kogo tam zagrał?

Większość zagranicznych produkcji, w których wystąpił Kamil Lemieszewski, była realizowana w Wielkiej Brytanii.

W przypadku "Barbarzyńców" plan zdjęciowy miał niemal pod nosem, bo drugi sezon tego serialu powstaje w Polsce. Lemieszewski nie zdradził konkretnej lokacji, wspomniał jedynie, że pracował w lesie pod Krakowem.

Na czym polegały zadania Lemieszewskiego na planie?

"Dużo biegania w błocie, w skąpym ubraniu, do głębokiej nocy, gdy ziąb na dworze, więc prawie zamarzałem. Walki na miecze z tarczami i bez, bieganie przez ogień i płonące palisady, tworzenie na szybko nowych choreografii walk w grupach. Mocna i intensywna praca - pod względem fizycznym oraz umysłowym" - mówi w rozmowie z PAP Life Kamil Lemieszewski.

Reklama

Na planie "Barbarzyńców" pracował dwa tygodnie. I chociaż spędził setki godzin, grając w scenach walk, nie doznał żadnych urazów poza siniakami i otarciami.

Kamil Lemieszewski regularnie występuje w zagranicznych serialach

Wśród innych zachodnich produkcji, w których Kamil pracował jako kaskader, wymienić można najnowszą odsłonę Bonda "Nie czas umierać", "Grę o tron" i piątą część "Transformersów". Ambicje Lemieszewskiego sięgają jednak dalej niż bycie kaskaderem i epizodystą.

Praca przy "Barbarzyńcach" zainspirowała go do tego, by znów podjąć starania stworzenia własnej produkcji, osnutej wokół historii Wandali i Wikingów. Zdjęcia do tego projektu rozpoczną się w lutym w Wielkopolsce.

O czym opowiada produkcja "Barbarzyńcy"?

"Barbarzyńcy" to z kolei niemiecki serial przedstawiający losy germańskich wojowników w 9 roku p.n.e, kiedy próbowali oni powstrzymać ekspansję Imperium Rzymskiego. Drugi sezon serialu ma skupić się na wydarzeniach po bitwie w Lesie Teutoburskim, w której rzymskie legiony poniosły sromotną klęskę.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy