Ekler

Ocena
serialu
5,4
Przeciętny
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Łukasz Wiewiórski: Niesłychane, co robi dziś "Ken" z "Big Brothera"!

Co robi dziś Łukasz Wiewiórski, gwiazda "Big Brothera"? Choć starał się zaistnieć w show-biznesie po zakończeniu programu, to sukces osiągnął znacznie później.

Z "Big Brothera" do modelingu

Łukasz Wiewiórski już dawno odciął się od... "Kena". Po "Big Brotherze" bardzo szybko zniknął z show-biznesu i na wiele lat ślad po nim zaginął. W trakcie emisji show deklarował, że podejmie pracę jako model i aktor, ale - mimo najszczerszych chęci - nie został ani top modelem, ani gwiazdą filmową. Choć udało mu się nawiązać współpracę z agencją United For Models, nie odniósł sukcesu, o jakim marzył. Jego zdjęcia ukazywały się głównie w gazetkach promocyjnych tzw. sieciówek oferujących odzież w przystępnych cenach.

Kurs aktorstwa w studiu "Grupa XXL", który ukończył po niezbyt udanej próbie zrobienia kariery w modelingu, ułatwił mu jedynie zostanie... statystą. Chętnie korzystał z ofert zasiadania na widowni różnego rodzaju programów, czekając na propozycję, dzięki której miałby szansę zaistnieć jako aktor. Tymczasem największym jego osiągnięciem były role w reklamach jedzenia! Tyle że w reklamach foodowych "grały" jedynie jego... dłonie. Ręce Łukasza pojawiły się m.in. w spotach promocyjnych znanego producenta zup i sosów w proszku.

Reklama

Życie zaczyna się po czterdziestce

Marzenia byłego skandalisty o pracy w telewizji zaczęły się spełniać dopiero, gdy stuknęła mu czterdziestka. W 2017 roku dostał posadę przy produkcji serialu Polsatu "Koty i zaloty" z Anną Dereszowską i Marcinem Perchuciem, pracował jako kierownik planu serialu "Ekler". To on dbał o to, by na planie wszystko chodziło jak w zegarku, żeby aktorzy przed kamerą stawali dokładnie tam, gdzie powinni stanąć, żeby w kadrze nie pojawiło się nic, co pojawić się nie powinno... Kierownik planu to prawa ręka kierownika produkcji, czyli najważniejszej osoby w ekipie.

Zobacz też:

Dawid Ogrodnik z tajemniczą szatynką pozuje do zdjęć! Kim ona jest?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz: Pół roku od ślubu. "Kocham cię na zawsze"

Dorota Gardias w nowej fryzurze. Fani w szoku! "Przesadziłaś" [foto]

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy