Reklama

Jolanta Kwaśniewska wróci do telewizji? "To był fantastyczny okres"

Być może nie wszyscy pamiętają, że Jolanta Kwaśniewska miała swój program w telewizji. Była to "Lekcja stylu" emitowana w TVN Style w latach 2006-2010. Obecnie na antenie stacji oglądać możemy jej córkę - Aleksandrę Kwaśniewską, która jest jedną z prowadzących program "Miasto kobiet".

"To był fantastyczny okres w moim życiu. Teraz cieszę się, że [córka] jest współprowadzącą bardzo mądrego i potrzebnego programu w TVN Style. Sama z wielką radością oglądam każdy z tych odcinków, ale dla mnie bajka telewizyjna jest zamknięta" - Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z Plejadą rozwiała wątpliwości o ewentualnym powrocie do telewizji.

Jolanta Kwaśniewska: Moje dziecko jest fantastyczne w tym, co robi

Jolanta Kwaśniewska dodaje, że mimo iż jej córka ma "silną osobowość", zdarza się, że prosi o pomoc przed nagraniem "Miasta kobiet". 

Reklama

"Ola świetnie z tym sobie radzi. Mają najpierw spotkania redakcyjne, omawia tematy ze współprowadzącymi. Czasem dopytuje mnie o pewne kwestie, w których ja siedzę znacznie dłużej i głębiej od Oli. To są kwestie związane na przykład z niepełnosprawnością, to są tematy, którymi zajmowaliśmy się w fundacji już przeszło 25 lat temu. Czasem to są tematy takie, które wynikają z mojego doświadczenia, z mojej drogi życiowej, jeśli kogoś w swoim życiu spotkałam, to Oleńka dopytuje mnie: 'Mamusia jak ci się z nią rozmawiało? Co możesz o niej powiedzieć?'" - powiedziała Kwaśniewska.

"To są raczej tego typu trochę bardziej zdawkowe informacje, nie chciałabym, żeby ktokolwiek pomyślał, że Ola przychodzi do mamusi, a mamusia ustawia dziecko. Nie, dziecko jest fantastyczne w tym, co robi" - zastrzegła Jolanta Kwaśniewska.

"Miasto kobiet" z nową prowadzącą

"Miasto kobiet" to talk-show emitowany na TVN Style prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. 

Do tej pory program prowadziły Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

Nowe odcinki "Miasta Kobiet" zadebiutują w TVN Style na początku października. TVN ogłosiło nową prowadzącą, która będzie Ane Piżl. Zastąpi w tej roli poprzednią gospodynię, Olgę Legosz. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy