Reklama

"Dzień dobry TVN": Kolejna gwiazda żegna się z programem

Media obiegła właśnie informacja, że z programem śniadaniowym "Dzień dobry TVN" wkrótce pożegna się lubiana prezenterka pogody Diana Kautz.

"Dzień dobry TVN" to program cieszący się niemałą popularnością wśród widzów. W ostatnim czasie z pracy przy nim zrezygnowała Anna Wendzikowska, a także dwie producentki. Teraz media obiegła informacja o kolejnym pożegnaniu, które nastąpić ma pod koniec miesiąca. 

Już wraz z odejściem z TVN Edwarda Miszczaka wiele mówiło się o tym, że w stacji prawdopodobnie pojawią się rotacje pracownicze.

Reklama

"Dzień dobry TVN": Diana Kautz odchodzi z programu?

Z końcem sierpnia z "Dzień dobry TVN" pożegna się Diana Kautz - donosi portal "Jastrząb Post". Pogodynka dołączyła do programu w lutym 2020 roku, szybko zdobywając sympatię widzów. Wciąż nie wiadomo, jaka jest przyczyna zakończenia współpracy, jednak możliwe, że prezenterka otrzymała ofertę pracy dla konkurencyjnej stacji. 

Kim jest Diana Kautz?

Choć Diana Kautz studiowała fizjoterapię, to swoją przyszłość postanowiła związać z dziennikarstwem. Zanim trafiła do "Dzień dobry TVN" pracowała jako prezenterka wielkopolskiej telewizji WTK. Gwiazda pasjonuje się sportem, w mediach zajmowała się przede wszystkim tematyką lifestylową.

Mężem pogodynki jest dziennikarz Radia Poznań i telewizji WTK, Maciej Kautz. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL