"Doda. 12 kroków do miłości": Polsat pomoże Dodzie znaleźć miłość życia

Na początku września w Polsacie startuje wyjątkowy program, którego bohaterką jest jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu Dorota Aqualiteja Rabczewska. „Doda. 12 kroków do miłości” to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego. Celem jest odnalezienie prawdziwej miłości, a droga, która do niego prowadzi wymaga od artystki spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Pomaga jej w tym psycholog, Leszek Mellibruda.

Doda w tym roku świętowała 20-lecie pracy artystycznej ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w polsatowskim reality show "Bar", który opuściła już jako wielka gwiazda. Przez lata Doda odnosiła sukcesy na scenie i... niepowodzenia w życiu uczuciowym. Dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu.  Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić - prywatnie jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, nawet konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi - jej życie prywatne to porażka. Program ma za zadanie to zmienić.

Reklama

"Doda. 12 kroków do miłości": Nowy program

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski "Dżaga", najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa - doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z rozmów z psychologiem wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ja w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości zobaczymy jesienią w Polsacie.

Program powstał na licencji izraelskiego formatu "Anna’s 12 Steps to Love". W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w programie mężczyzną i założyła z nim rodzinę. Scenariusz do polskiej wersji programu był współtworzony przez Dodę i jest poszerzony o wątki z życia osobistego i zawodowego artystki.

Zobacz też:

TVP sprzedała prawa do polskich seriali. Wpływy z transakcji sięgają milionów

Ile zarabiają polscy prezenterzy? Mogą liczyć na wysokie stawki

Emmy 2022: Barack Obama nominowany do "telewizyjnego Oscara"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy