Reklama

Czy Jacek Jelonek wygra dzięki orientacji seksualnej? "Oglądający będą podzieleni"

Jacek Jelonek dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą udziału w programie TTV "Prince Charming". To pierwsze gejowskie reality-show, w którym 13 homoseksualnych mężczyzn walczy o serce tytułowego księcia, czyli Jelonka. Gwiazdor nie boi się wyzwań. Obecnie występuje w "Tańcu z gwiazdami" w pierwszej parze jednopłciowej w polskiej edycji. Z tego powodu nie zabrakło kontrowersji i krzywdzących słów w jego stronę.

Jacek Jelonek: Kim jest?

Jacek Jelonek urodził się 19 grudnia 1986 roku. Jest absolwentem studiów na kierunku architektura przestrzeni, lecz jego kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Zaczynał jako model. Ma na swoim koncie wiele profesjonalnych sesji zdjęciowych dla największych, światowych marek i fotografów. Współpracował z samym Mario Testino dla "Vogue España", gdzie pojawił się u boku Evy Herizgovej i Natashy Poly. 

Jelonek był związany z agencją modelingową D'Vision. Można go było podziwiać w sesjach dla takich magazynów jak: "Hangover Man", "Fantastic Magazine", "Jon Magazine" i "Lounge". Wziął udział w kampaniach dla Paprocki & Brzozowski i Camp David.

Reklama

Był także zatrudniony w showroomie znanej agencji public relations Prêt-à-Porter. 

Jacek Jelonek znalazł miłość w randkowym show dla gejów

Szeroką rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w pierwszym polskim randkowym programie telewizyjnym dla gejów "Prince Charming". Jacek Jelonek wystąpił w reality-show jako tytułowy książę, o którego serce biło się 13 homoseksualnych mężczyzn. 

"Prince Charming" był emitowany na TTV po godzinie 22.00, lecz mimo to, wpłynęły skargi. Pierwsze z nich pojawiły się już 2 listopada, kilka godzin przed telewizyjną emisją pierwszego odcinka. Widzowie poczuli się urażeni, mimo, że w programie nie zobaczyliśmy odważnych, łóżkowych scen, które mogłyby bulwersować. Jak informował serwis "Wirtualne Media", tylko jedna skarga dotyczyła konkretnego odcinka, a pozostałe wyrażały ogólne oburzenie.

Walkę o serce Jelonka wygrał Oliwer Kubiak. Przez długi czas musieli ukrywać swój związek, ponieważ zamieszkali razem jeszcze przed emisją finałowego odcinka. Para jest ze sobą do dziś, i zdecydowała się na adopcję. Ich rodzina powiększyła się o psa rasy Samojed, którego nazwali Fluff. 

Jacek Jelonek w parze jednopłciowej w "Tańcu z gwiazdami"

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" niewątpliwie przyciągnęła spore grono widzów. Między innymi, za sprawą pierwszej w polskiej telewizji pary jednopłciowej. Jacek Jelonek występuje ze sprowadzonym z Wielkiej Brytanii tancerzem Michałem Danilczukiem, który miał już doświadczenie w układaniu choreografii dla par męskich.

Jednak widzowie najbardziej czekali na komentarz Andrzeja Piasecznego, który powiedział:

W Polsce para jednopłciowa w tak popularnym show telewizyjnym nadal budzi kontrowersje. Inaczej wygląda to za granicą, gdzie pary męskie nie wzbudzają już większych emocji. Takie pary pojawiały się już w izralskiej, fińskiej, włoskiej, australijskiej, brytyjskiej i amerykańskiej edycji. W Danii 3 lata temu aktor Jakob Fauerby i tancerz Silas Holst wygrali całą edycję.

Qczaj atakuje Jelonka. "Ściema i hipokryzja"

Qczaj wystąpił w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" i zakończył rywalizację na 7. miejscu. Niedawno nie powstrzymywał się przed wyrażeniem swojej opinii na temat pary jednopłciowej w programie. Już 3 lata temu, po odpadnięciu z programu powiedział, że w "Tańcu z gwiazdami" nie chodzi o taniec i nadal utrzymuje to zdanie. Stwierdził wówczas, że po jego odejściu w programie zostają "ściema i hipokryzja". Uważa on, że Jelonek i Danilczuk dostają wysokie noty, ponieważ występują jako para jednopłciowa: 

W obronie Jelonka i stanął jego ukochany, Oliwer Kubiak. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie odpisał Qczajowi:

Spekulacje na temat orientacji seksualnej w "Tańcu z gwiazdami"

Wielu widzów od momentu ogłoszenia partnera dla Jacka Jelonka, zastanawia się, czy Michael Danilczuk jest gejem, a także, czy nowa relacja nie zagrozi związkowi z Oliwierem. 

Tancerz dopiero w trzecim odcinku zdecydował się wypowiedzieć na temat swojej orientacji seksualnej. Niektórzy spekulują, że zrobił to, aby uciszyć plotki o romansie z Jelonkiem.

Danilczuk powiedział:

W najnowszym odcinku na parkiecie zaprezentowali cha-chę do piosenki Lady Gagi "Poker Face". Para zdobyła 28 punktów.

Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami": Wpadka Iwony Pavlović. Co zrobiła?

Paweł Deląg o swojej orientacji seksualnej. "Jest ten moment, kiedy to powiem"

"Magia nagości": Coming out w programie. To zdarzyło się pierwszy raz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL