"Magia nagości": Coming out w programie. To zdarzyło się pierwszy raz!

Od niedawna widzowie mogą oglądać kolejny sezon programu "Magia nagości" i już na początku nowej transzy doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show zdobyła się na wyznanie i przyznała, że... woli kobiety i tym samym dokonała coming outu. Dotąd nie mówiła o tym nawet najbliższym.

"Magia nagości": Mocny początek 3. sezonu

Pierwszy odcinek 3. sezonu polskiej "Magii nagości" obfitował w wiele niespodzianek. Jedną z nich z pewnością była wypowiedź uczestniczki show - Marty, kelnerki z Warszawy, która przychodząc do programu zapragnęła odnaleźć miłość, a konkretnie partnerkę. Dziewczyna przyznała, że jakiś czas temu spostrzegła, że mężczyźnie jej "nie kręcą", i co ciekawe o tym fakcie nie mówiła dotąd swoim najbliższym. 

- I to jest fajna sprawa, bo moja rodzina jeszcze o tym nie wie... I dowie się z tego programu - powiedziała. 

- To pierwszy w historii polskiej "Magii nagości" coming out - podkreśliła prowadząca show - Beata Olga Kowalska.

Reklama

- Nie chowajcie się w domach, od tego są też parady równości, żeby pokazać, że jesteśmy razem, żeby ludzie mieli większą świadomość naszej orientacji. Akceptuj siebie. A inni? Inni muszą cię zaakceptować - zaapelowała.

"Magia nagości": Kontrowersyjny show Zoom TV

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób. Wynik był na tyle zadowalający, że podjęto decyzję o produkcji drugiego i trzeciego sezonu show.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy