"Bez granic z Chrisem Hemsworthem": Serial trafi na antenę National Geographic

W nadchodzący „długi weekend” (7-8 stycznia) stacja National Geographic wyemituje dwa odcinki serialu „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”. Tytułowy bohater wybierze się w osobistą podróż, podczas której zbada potencjał swojego ciała i odkryje, jak walczyć ze starzeniem organizmu.

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem" to sześcioodcinkowy serial oryginalny, który do tej pory był dostępny dla subskrybentów platformy Disney+. Już w tym tygodniu polscy widzowie będą mieli okazję wyjątkowo obejrzeć dwa odcinki tego tytułu na kanale National Geographic.

W serialu "Bez granic z Chrisem Hemsworthem" producent i reżyser Darren Aronofsky (w 2011 r. nominowany do Oscara za film "Czarny łabędź"), opierając się na najnowszych badaniach naukowych na temat starzenia się organizmu, prezentuje widzom nowe sposoby na odblokowanie "supermocy" naszych ciał. 

Reklama

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem": O czym jest produkcja?

Głównym bohaterem produkcji jest Chris Hemsworth, aktor kojarzony między innymi z roli potężnego i wszechmocnego Thora w uniwersum Marvela.

"Jestem coraz starszy i nie czuję się niezwyciężalny. To wszystko sprawia, że chcę przekroczyć swoje limity i żyć jak najdłużej" - powiedział Hemsworth.

W każdym odcinku Chris Hemsworth podejmuję serię fizycznych i umysłowych zadań zaprojektowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy.  Celem eksperymentów jest powstrzymanie dolegliwości wieku starczego, co ma wpłynąć na dłuższe i szczęśliwsze życia bohatera. W trakcie trwania nagrań do serialu Hemsworth dowiedział się, że jest ośmiokrotnie bardziej narażony na zachorowanie na Alzheimera. Ta informacja stanowiła dodatkową motywację w trakcie wykonywanych zadań.

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem": Wspinaczka, morsowanie, ujęcia kaskaderskie

Serial obfituje w fantastyczne ujęcia kaskaderskie, jak choćby wspinaczka po linie nad przepaścią. Oprócz dawki fantastycznych wrażeń widzowie otrzymają wiele praktycznych informacji na temat zdrowia. Dowiedzą się, dlaczego wystawianie się na działalność ekstremalnych temperatur (poprzez morsowanie czy wizyty w saunie) może wydłużyć życie, a także przekonają się, czy krótkotrwała głodówka może pozytywnie wpłynąć na organizm.

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem": Kiedy i gdzie oglądać?

"Premierowa" emisja dwóch odcinków serialu oryginalnego Disney+ "Bez granic z Chrisem Hemsworthem" na kanale National Geographic odbędzie się 7 stycznia o godz. 16:00 i 17:00. "Powtórka" pojawi się na antenie 8 stycznia o godz. 12:00 i 13:00.

Zobacz też:

"Sexify 2": Maria Sobocińska powraca w serialu Netfliksa. Talent ma we krwi

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Netflix pokazał kadr z młodą Lady Danbury!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth | Liam Hemsworth
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy