Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi program śniadaniowy. Dołączy do niej mąż

Jak donosi "press.pl", Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem, Rafałem poprowadzą program śniadaniowy. Emisja pierwszego odcinka odbędzie się 23 listopada w stacji Zoom TV.

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i prezenterka telewizyjna, pojawiła się na planie produkcji, takich jak: "M jak Miłość", "Dzień dobry, kocham cię!" czy "Wkręceni 2". Zawodowo udzielała się także w ramach programów: "The Voice of Poland", "The Voice Kids", "Mask Singer", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy "Projekt Cupid". W show TTV wystąpiła u boku Przemysława Kossakowskiego.

Reklama

Kulisy zawodowych projektów na bieżąco relacjonuje w sieci. Udostępniane przez 36-latkę treści cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Liczba obserwatorów na samym Instagramie sięga już 1,3 mln użytkowników. 

Barbara Kurdej-Szatan chętnie opowiada o swojej codzienności, dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Na publikowanych materiałach często towarzyszą jej bliscy. 

Prywatnie artystka od ponad dziesięciu lat jest żoną Rafała Szatana. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: Hannę, która przyszła na świat w 2012 roku, oraz Henia, który urodził się osiem lat później.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi śniadaniówkę

Jak podaje "press.pl" Barbara Kurdej-Szatan dołączy do prowadzących program śniadaniowy "Poranny rogal", który emitowany jest w stacji Zoom TV. Dołączy do niej jej mąż, Rafał.

Para zadebiutuje w roli prowadzących 23 listopada.

"Poranny rogal": Program śniadaniowy Zoom TV

"Poranny rogal" to program śniadaniowy, emitowany w stacji Zoom TV. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie brakuje także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. 

Program jest emitowany od początku lipca.

Czytaj więcej: Barbara Kurdej-Szatan pokazała dzieci. Internauci zadziwieni!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | "Poranny rogal" | Rafał Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama