Reklama

Anna Dec została mamą! Gwiazda TV pokazał urocze zdjęcie

Anna Dec, pogodynka od wielu lat związana ze stacją TVN. Widzowie szybko polubili sympatyczną dziennikarkę. Niedawno na swoim Instagramie podzieliła się z fanami wielką nowiną. "Czujemy ulgę i spokój" - napisała.

Anna Dec w ciąży

Anna Dec to znana prezenterka telewizyjna oraz pogodynka, związana ze stacją TVN. Od prawie 10 lat jest ulubienicą widzów. Chociaż telewizja to jej drugi dom, to dziennikarka zawsze dbała o prywatność. Od kilku lat jest żoną Tomasza. Zakochani są parą od końca liceum, a kilka lat temu powitali na świecie córeczkę Zuzię. Dec jest bardzo religijna i sama kiedyś przyznała, że wymodliła sobie szczęście rodzinne. 

W marcu tego roku zdradziła, że razem z mężem oczekują narodzin kolejnej pociechy. Miesiąc później wyjawiła jaka jest płeć dziecka - okazuje się, że Zuzia czeka na narodziny brata. "Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim serduszkiem już ktoś jest, brzmiało: "Kocham Cię Bratku!". Zatem czekamy cierpliwie na synka" - pisała wówczas.

Reklama

Anna Dec z seksem czekała aż do ślubu? "Chciałam być dla jednego mężczyzny"

Szczęśliwa chwila

Teraz dziennikarka w końcu doczekała się radosnego momentu. Ania podzieliła się szczęśliwą nowiną ze swoimi fanami na Instagramie. Okazało się, że kilka dni temu razem z Tomkiem powitali na świecie drugą pociechę. Ania opublikowała uroczy kadr, na którym widzimy malutkie stópki. "Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę" - czytamy.

Pod postem od razu posypała się masa gratulacji! "Ściskam najmocniej i gratuluję!", "Wielkie gratulacje", "Szczęśliwa rodzinka!", "Witamy na świecie Maluszka", "Dużo zdrowia!" - piszą zachwyceni Internauci. Wśród osób składających życzenia znalazły się również m.in. Joanna Koroniewska czy Magdalena Lamparska. My również gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Autor: Iga Chmielewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL